Facebook / Петро Порошенко

Порошенко: РФ має залишатися в ізоляції, доки триває окупація України і Грузії

Президент України сказав, що спеціально прибув на лінію окупації Росією грузинської Південної Осетії, “щоб продемонструвати цим людям", що "вони не одні, про них пам’ятає весь світ”

Росія мусить зробити кроки з деокупації української та грузинської територій. Про це заявив журналістам Президент України Петро Порошенко під час перебування на лінії окупації Росією грузинської "Південної Осетії", повідомляє "Укрінформ"

"У нас є спільний агресор. Для України та Грузії – це Російська Федерація... У нас дуже схожа ситуація на окупованих територіях – безлад, безнадія, гуманітарна катастрофа. Що треба робити для того, щоб звільнити цю територію від окупації? Ми наголошуємо на тому, що це - політико-дипломатичний шлях. І для цього нам треба єдність всього світу, солідарність з Грузією і з Україною. Я вірю, що сьогодні світ об'єднаний. Росія залишається в ізоляції. Росія мусить зробити кроки, які будуть сприяти деокупації української та грузинської території", – підкреслив Порошенко. 

Президент України також наголосив на тому, що однією із цілей його візиту до Грузії було перебування не лише у Тбілісі чи Батумі, а саме тут, на лінії окупації Росією грузинської Південної Осетії, "щоб продемонструвати цим людям - вони не одні, про них пам'ятає весь світ".

Він наголосив: "Я сьогодні тут, щоб заявити чітку позицію України – Україна підтримує і робить все для того, щоб забезпечити суверенітет, територіальну цілісність і незалежність Грузії". 

Президент України зазначив, що це не є лінія зіткнення – "це навіть не є лінія окупації, а це є прірва між минулим і майбутнім". 

Порошенко також вказав на те, що люди, які перебувають під російською окупацією, як у Грузії, так і в Україні, "не мають надії на прогрес, поки там є РФ".

"І це дає нам ще більше мотивацію рішуче боротися за відновлення територіальної цілісності Грузії та України. І ми все зробимо для цього", – підкреслив Президент України.

"В очах людей – сльози та відчай": що побачив Порошенко на лінії окупації Росією Південної Осетії – фото

/
/
/
/
/
/
/

Як повідомляв 5.UA, сьогодні Порошенко прибув на лінію окупації Росією Південної Осетії

Попередній матеріал
ОБСЄ передала кіберполіції України 200 одиниць новітньої техніки
Наступний матеріал
Порошенко на лінії окупації Росією Південної Осетії: "Це прірва між минулим і майбутнім"
Loading...

Порошенко на лінії окупації Росією Південної Осетії: "Це прірва між минулим і майбутнім"

ФОТО: З ким зустрічався Порошенко в Грузії та про що домовився

Президент підпише угоду про співробітництво між Одеською областю та Аджарією

Порошенко: Українці завжди можуть розраховувати на братній грузинський народ, як і грузини – на українців

Порошенко проводить переговори з Президентом Грузії тет-а-тет

Порошенко прибув з візитом до Грузії: заплановане підписання угод