Обшуки у відділеннях "Нової пошти": вилучено фінансову документацію та готівку

  Як заявила речниця генпрокурора Лариса Сарган, підозри нікому не оголошували, досудове слідство триває, але справа перебуває під особистем контролем генпрокурора

  Ухиляння від сплати податків закидають в Генпрокуратурі "Новій Пошті". У п’ятницю, 16 березня, слідчі провели обшуки в офісах та на складах логістичної мережі в Києві, Дніпрі, Одесі, Львові та Харкові. Вилучили фінансову документацію та готівку.

  В Генпрокуратурі заявляють: посадовці "Нової Пошти" спільно зі службовцями державної фіскальної служби організували схему, за якою між фіктивними компаніями переказували готівку, щоби уникнути сплати податків.

  Речниця генпрокурора Лариса Сарган на своїй сторінці в Facebook повідомила, що підозри нікому не оголошували, досудове слідство триває, але справа перебуває під особистем контролем генерального прокурора. Наступного тижня він у присутності юристів "Нової Пошти" заслухає слідчих.

  У "Новій Пошті" ж напередодні заявляли, що слідчі "некоректно зайшли до офісу та почали блокувати роботу установи". Однак своєї версії щодо причин обшуку не оприлюднили. Обіцяють зробити це в понеділок, 19 березня.

  Попередній матеріал
  За мужність і високий професіоналізм: Президент нагородив 12 військовослужбовців ЗСУ
  Наступний матеріал
  Вбивство Глушкова: на тілі загиблого знайшли сліди задушення

  ГПУ проводить обшуки в офісах "Нової Пошти" в чотирьох містах України

  Пристрасті під куполом ВР: чи справді Савченко планувала "підірвати Раду та Банкову"

  Комітет ВР дозволив затримання й арешт "опоблоківця" Бакуліна

  Брифінг генерального прокурора Юрія Луценка – відео

  Подання ГПУ на Бакуліна: засідання регламентного комітету ВР – відео

  СБУ по всій Україні проводить масові обшуки у поплічників агресії Росії