ГПУ проводить обшуки в офісах "Нової Пошти" в чотирьох містах України

Йдеться про 15 обшуків складських та офісних приміщень

Надвечір п'ятниці, 16 березня, слідчі Генеральної прокуратури проводять обшуки в центральних офісах Нової Пошти в Києві, Харкові, Дніпрі та Полтаві. Цю інформацію оприлюднив співзасновник компанії Володимир Поперешнюк.

"Зараз в офісах "Нової Пошти" в Києві, Полтаві та Харкові проводять обшук представники Генеральної прокуратури України. Вперше у моїй практиці роблять обшук мого кабінету і мене особисто. Забирають особистий комп'ютер. Відчуваю, як просто на очах покращується інвестиційний клімат у країні", – написав Поперешнюк у Facebook.

Крім того, проведення слідчих дій "5 каналу" підтвердили у ГПУ.

"У рамках кримінального провадження головне слідче управління ГПУ проводить близько 15 обшуків складських та офісних приміщень ТОВ "Нова пошта" в містах Київ, Полтава, Харків та Дніпро", – написала прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган. 

Крім того, Сарган на сторінці у Facebook відповіла на закиди керівництва "Нової пошти".

"Усі слідчі дії відбуваються слідчими без залучення спецпідрозділів, в рамках закону. Тому говорити про нанесення шкоди інвестиційному клімату в країні не варто", – зауважила вона. 

В якій справі тривають слідчі дії, наразі невідомо. Додаткову інформацію у прес-службі пообіцяли після завершення допитів.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Яхта, картини та коштовності: що знайшли під час обшуків в екс-податківців – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Україна не дозволить росіянам голосувати в дипустановах РФ на "виборах Путіна" – МВС
Наступний матеріал
Порошенко: Цьогоріч будуть збудовані 200 гуртожитків для контрактників