Юрій Гудименко
Юрій Гудименко 5 канал

ОАСК має вирішити, чи братиме "Демсокира" участь у виборах до Київради – що обурює партію

Читайте по-русски
Напередодні біля суду зібралися члени та прихильники партії "Демократична сокира"

Чи братиме участь у виборах у Києві політична партія "Демократична сокира", сьогодні має вирішити Окружний адміністративний суд. Учора почали розглядати справу. Суть її в тому, що територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатів від партії на вибори до Київради.

Відмову у ТВК пояснили тим, що заставу кандидати внесли із загальнопартійного рахунку, а не з рахунку місцевої організації партії. У "Демсокирі" заявляють: сплата із загальнопартійного рахунку – це нормальна практика, тож рішення ТВК оскаржили в суді.

Напередодні біля суду зібралися члени та прихильники партії "Демократична сокира". Також підтримати побратимів із проукраїнського табору прийшли представники Руху опору капітуляції та партії "Європейська солідарність".

"Одна і та ж сама Київська ТВК з різницею в день приймає два абсолютно протилежні рішення. У представників партії Ляшка вона говорить, що все гаразд, ви заплатили з центрального рахунку, немає проблем, будь ласка, ось ваш шлях на вибори. За добу вона каже: "Демократична сокира" заплатила так само, це незаконно, це погано, ви на вибори не йдете", – зауважив співзасновник партії Юрій Гудименко.

"Це наші союзники, ми завжди з ними разом на вулиці і скрізь відстоюємо українські інтереси, державні інтереси. Я за те, щоб ці вибори були справедливими і такі політичні союзники як "Демсокира" мають брати участь у цих виборах", – вважає кандидат у депутати Київради від "ЄС" Олександр Погребиський.

Нагадаємо, раніше чинному міському голові Умані Олександру Цебрію заборонили балотуватися повторно на цю посаду. Причина – ТВК зареєструвала двох його абсолютних тезок. На думку Цебрія, це підступи його конкурентів.

Попередній матеріал
Пленарне засідання Верховної Ради України – трансляція
Наступний матеріал
Як Україна приймає вимушених біженців із Білорусі – історія Дмитра та Карини
Loading...

Промова Петра Порошенка – трансляція

Скільки коштів витратили партії на вибори в серпні: особливості кампанії на Рівненщині – "Час Ч"

У Білорусі створять опозиційну партію "Разом" – що відомо

З'їзд партії "Європейська солідарність": промова Петра Порошенка

Зеленський агітує за "Слугу народу" на місцевих виборах за кошти платників податків – КВУ

Громадська рада при Мін'юсті рекомендує заборонити діяльність ОПЗЖ в Україні – голова ради