YouTube / Ukraine Teens

"О, це українці": Випускники українських шкіл зняли відеоролик для закордонних однолітків

У 12-хвилинному відеоролику юні українці показали сучасну Україну такою, якою її бачать підлітки

Випускники українських шкіл 2017 року презентували унікальний англомовний відеоролик "Україна очима молоді" ("Ukraine as seen by teens"), покликаний розповісти їхнім одноліткам за кордоном про сучасну Україну. Відповідний кліп вони розмістили на сторінці ВО "Платформа громадянських ініціатив" у Facebook.

"Ми хочемо, щоб кожен, хто ще не знайомий з Україною, після перегляду зайшов в Google і набрав слово "Ukraine", бажаючи ще більше дізнатися про нашу країну. А ще краще, щоб він вирішив провести свої студентські канікули в Україні. А ті, хто вже знайомий з нашою країною, просто переконалися і сказали: "О, це українці! Вони такі ж класні, як і ми! Але скільки ще цікавого ми про них не знаємо!" – говорять автори відео, передає UAinfo.

У 12-хвилинному ролику юні українці показали сучасну Україну такою, якою її бачать підлітки. З їхніх слів, для них важливо, щоб наша держава та її роль у світовій історії стали відомі молодому поколінню всього світу. Українська молодь прагне спонукати однолітків Європи, Канади, Америки, Австралії та інших країн дізнаватися більше про нашу країну, і сподіваються, що завдяки цьому відео їх мета стала на крок ближче.

Зазначається, що авторами ідеї стали Анастасія Зарічна та Ярослав Федорчук. До них також приєдналися Марія Кухар, Вікторія Томин, Максим Пилявський та Алекс Ігнатенко. 

Як повідомляв 5.UA, незабаром в Україні виходить перший український блокбастер про воїна УПА, який підняв повстання у концтаборі. А поки у столичному аеропорту "Бориспіль" презентували кліп на пісню "Ой у лузі червона калина". Її виконують гурт "Гайдамаки" і Тоня Матвієнко.

Попередній матеріал
Прес-конференція: "Авто з іноземною реєстрацією: все, що необхідно знати"
Наступний матеріал
СБУ вистежила і затримала двох диверсантів, що підірвали авто у центрі Одеси – відео

Держдеп США про надання Україні летальної зброї: "Варіант лишається на столі"

Одна з найбільших польських авіакомпаній запускає рейс зі Львова

Високі температури в Україні набирають обертів: що далі

До кінця літа МОЗ забезпечить регіони новим бланками "лікарняних"

У МЕРТ підтвердили технічну помилку в Угоді про ЗВТ

Канадський міністр українською мовою заявив про підтримку ЗВТ