спека
спека 5 канал

Високі температури в Україні набирають обертів: що далі

У 13 областях сьогодні прогнозували до +37 градусів

Чиновники міської ради Кременчука скоротили свій робочий день на годину – і все через спеку. 

За прогнозами синоптиків, на Полтавщині очікується до +42 градусів. Скорочений графік роботи скасують, тільки-но спаде жара, запевнили у міськраді.

Загалом же високі температури в Україні набирають обертів. У 13 областях сьогодні прогнозували до +37 градусів. А в столиці спека побила два рекорди. Крім того, ніч проти 3 серпня стала найтеплішою за останні 137 років.

Центральна геофізична обсерваторія стверджує, що температура в Києві на півтора градуса перевищила кліматичну норму. Лікарі радять українцям уникати місць масового скупчення людей і громадського транспорту в годину пік, також провітрювати приміщення і пити більше води.

"Найобережнішими треба бути людям після 60 років з серцево-судинними захворюваннями, з діабетом. Уникати закритих приміщень, там де немає доступу свіжого повітря, де не працюють кондиціонери. У години пік уникати місць скупчення людей. Відповідно, щоб питна вода була в доступі, щоб одяг був відповідний – просторий, менше алкоголю і куріння обмежити", – зазначає головний лікар Київського міського центру здоров'я Отто Стойка. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Вигадники": у середмісті Миколаєва встановили вуличний душ – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нова резолюція Радбезу ООН: чи змусить документ російського агресора виконувати зобов'язання
Наступний матеріал
Як врятуватися від вбивчої спеки: поради лікаря
Loading...