prodom.pp.ua

Соціолог розповів про емоційну оцінку умов життя українців

Соціологічна група "Рейтинг" провела опитування "Емоційна оцінка умов життя українців"

Заступник директора соціологічної групи "Рейтинг" Любомир Мисів в ефірі "5 каналу" розповів про результати опитування та респондентів, яких опитували.

"У вибірці особи працездатного віку, там немає пенсіонерів, тому дані потрібно проектувати відповідно. Опитування було психологічного характеру. Були охоплені всі регіони. Ми його розбили на три блоки. Перший стосувався самооцінки здоров'я населення, тобто яким чином респонденти говорять про своє здоров'я. Другий – емоційна оцінка умов життя, третій – самооцінка умов праці", – зазначив Мисів.

"Більшість респондентів говорить про добрий або відмінний стан здоров'я, але знову ж таки, це не статистика, це соціологія. Блок "емоційна оцінка умов життя" розбили на декілька підгруп: чинники стресу, самооцінка матеріального стану сім'ї, контроль над своїм життям, оцінка свого соціального становища і задоволеність життям", – розповів соціолог.

За його словами, найбільший стрес у опитуваних викликають воєнні дії на Донбасі. Другим чинником стресу назвали соціально-економічне становище в державі, третім – корупцію, четвертим – власний фінансовий стан.

"Третина українців говорить, що вони повністю задоволені своїм життям. Половина українців говорить, що скоріше задоволені ніж незадоволені. Четверта частина, тобто 25%, говорять, що повністю не задоволені своїм життям", – додав Мисів.

Повну версію розмови дивіться у відео:

Попередній матеріал
"Неабияка дивина": У зоопарку на Київщині народились малята гієноподібних собак
Наступний матеріал
У Черкаській облраді сталася бійка через виступ російською мовою – відео

Три найбільші страхи українців – опитування

Експерти прокоментували скандальне опитування школярів в Одесі

Визначено, яка кількість української молоді вживала алкоголь – соцопитування

Якби референдум про незалежність України відбувався сьогодні, його б підтримали 87% громадян – опитування