Албан із Зеленським
Албан із Зеленським Фото з соцмереж

Новорічний візит Dr. Alban: у СБУ заявили, що перевіряють лише артистів-росіян

  Читайте по-русски
  Випадки виявлень незаконного перетину кордону з півостровом у Службі безпеки вважають компетенцією ДПСУ

  Служба безпеки України перевіряє на в'їзді до країни щодо гастролей в анексованому Росією Криму винятково громадян самої Росії. Таким чином СБУ пояснила інцидент з відвідинами України шведського співака Dr. Alban, який до цього виступав на тимчасово окупованому півострові.

  "Стосовно вказаного іноземця Службою безпеки України рішення про заборону в'їзду на територію України не приймалось. Водночас зазначаємо, що відповідно до закону України "Про гастрольні заходи в Україні", Служба безпеки України здійснює перевірку винятково громадян держави-агресора", – мовиться у відповіді спецслужби на запит Ради громадського контролю НАБУ.

  Випадки виявлень незаконного перетину кордону з півостровом у Службі безпеки вважають компетенцією ДПСУ.

  Як відомо, на сторінці в Instagram шведського музиканта з'явився допис про те, що він зміг приїхати до Києва для участі в новорічному випуску шоу "95-го кварталу" тільки після втручання президента Зеленського. Раніше артист виступав в окупованому Криму, який у своєму дописі назвав "спірним островом".

  Після скандалу в соціальних мережах співак видалив свій попередній допис і написав інший, в якому немає згадки про "допомогу" від Зеленського.

  Попередній матеріал
  Держдеп США анонсував візит Майка Помпео до Києва
  Наступний матеріал
  Названі нові ділянки для розведення сил на Донбасі
  Loading...