Крим, Україна
Крим, Україна Народна правда

"Казус Албана" нівелює міжнародні зусилля України щодо повернення Криму з-під російської анексії – "ЄС"

Читайте по-русски
"Телефоне право" Зеленського в історії з Dr.Alban – це ще й очевидний конфлікт інтересів, наголосили у політсилі

Неочікувано швидко Володимир Зеленський почав втілювати в життя своє новорічне поздоровлення "#какаяразница". Очевидно, що  він не усвідомлює, наскільки його особисте втручання і виступ шведського співака Dr.Alban в "95-му кварталі" можуть мати негативні наслідки для політики невизнання анексії Криму з боку Росії. На цьому наголошується у заяві партії "ЄС".

"Після ганебного звільнення "беркутів" Володимир Зеленський вирішив показати всьому світу, що в його ручному управлінні не лише система правосуддя, але й Служба безпеки України. "Телефоне право" Зеленського в історії з Dr.Alban – це ще й очевидний конфлікт інтересів. Музиканта впустили в Україну за вказівкою президента задля виступу в шоу-програмі компанії, з діяльності якої Зеленський отримує чималі роялті", – йдеться у заяві.

У політсилі зауважили, що новій владі час зрозуміти – треба захищати не інтереси "95-го кварталу" чи своїх друзів і спонсорів, а всієї України.

І підкреслили, що правоохоронні органи мають якнайшвидше надати відповідь українському суспільству: хто і на якій підставі зняв заборону і надав дозвіл на в'їзд в Україну співаку, який своїми діями порушував територіальну цілісність України.

Нагадаємо, на Росії вже заявили, що "прецедент Албана" – це початок визнання Україною Криму російським.

Попередній матеріал
До України прийшов сніг – вже є перші кучугури
Наступний матеріал
Іран вийшов із ядерної угоди і зняв усі обмеження щодо збагачення урану
Loading...