"Новорічна територія" на "5 каналі" збере улюблених українських зірок

Новорічна ніч на "5 каналі" 5 канал
Святковий майданчик зламає традиційний формат новорічних "блакитних вогників"

Неформальна святкова атмосфера, яка руйнує традицію "блакитного вогника", спогади про минулий рік і побажання на рік майбутній – такою буде "Новорічна територія" на "5 каналі".

До святкування Нового 2020 року долучиться проєкт "Територія А" співачки Анжеліки Рудницької.

"Першим великим проєктом спільно з "5 каналом" стала "Новорічна територія". Так почалася наша "Новорічна територія", яка вже збирається, монтується, готується до спілкування з глядачем", – розповідає Рудницька.

У новорічну ніч майданчик збере величезну кількість відомих українських артистів.

"Це наші друзі ще з давніх часів: Kozak System, які стартували в найпершому хіт-параді "Території А" як гурт "Актус". Є можливість побачити і почути, як вони себе тоді почували і як зараз. Оксана Білозір, Павло Зібров та інші", – розповідає Рудницька. І додає, що приєднається нове покоління виконавців, наприклад, Світлана Тарабарова і MamaRika.

"Переважно це саме те покоління, яке стартувало з "Територією А" і багато років разом із нами творить українську музику: Ot Vinta, "Мотор'ролла", Lama, Наталка Карпа... Коротше, ми назнімали 40 людей", – посміхається співачка.

Крім абсолютно нового Нового року, на початок січня "Територія А" запланувала великий різдвяний концерт у костелі св. Миколая в Києві. Симфонічний оркестр, артисти, пов’язані з історією "Території А", заспівають колядки – як їх досі ще не чули.

"Симфонічний оркестр, костел, готика, українське етно плюс сучасні артисти – думаю, це буде цікаво", – поділилася планами Рудницька.

Як повідомляв 5.ua, на новорічно-різдвяні свята в грудні 2019 року і січні 2020 року українці матимуть 8 вихідних. Крім того, в Кабміні роботодавцям рекомендують останній робочий день перед святами скоротити на годину.

Попередній матеріал
"У вересні обіцяли демобілізацію – тоді й повернуся": останній день солдата Ернеста Хортіва
Наступний матеріал
Як виглядало українське село понад 100 років тому – унікальні історичні світлини
Loading...