Новонароджена дівчинка 5 канал

Новонароджена дівчинка з рідкісною патологією потребує допомоги

В Україні з такою хворобою щороку народжуються до півтора десятка дітей, але вітчизняні хірурги практики проведення операцій не мають

Даринці Мартинюк із села Чорниж на Волині лише місяць, а її батьки вже змушені збирати гроші на лікування. У дитини складна вроджена патологія, і допомогти їй може лише операція закордонних лікарів.

Ваду в Даринки Мартинюк лікарі виявили в перші хвилини життя. Її одразу шпиталізували до обласного неонатального центру. 

"Лікарі пояснювали, я сама ще не знала, що воно таке. Вони сказали, що сечовичок зверху, потім стали пояснювати, що то екстрофія сечового міхура... Кололи антибіотики дитини і робилися перев'язочки, вітаміни ще призначали. Більш такого нічого не робили", - розповіла мама дівчинка Тетяна Мартинюк.

Екстрофія сечового міхура - хвороба рідкісна. В Україні з нею щороку народжуються до півтора десятка дітей, повідомив дитячий уролог Волинської обласної лікарні Сергій Євчук.

"Патологія операбельно дуже важка, операція пластична, формування резерварної функції сечового міхура і подальше утримання сечі – це є великі хірургічні проблеми, які супроводжуються часто і ускладненнями, і невдачами", - зазначив лікар.

Практики проведення таких операцій волинські, та й загалом українські  хірурги - не мають. Натомість їх роблять у Швеції, Сербії, Білорусі. Але для цього необхідно щонайменше 10 тисяч доларів. Зібрати кошти на операцію допомагає земляк батьків, Денис Сидорчук, який сам став інвалідом внаслідок ДТП.

Половину необхідної на операцію суми вже вдалося зібрати.

Гроші можна переказати на картку ПриватБанку Миколи Петровича Мартинюка (тато Даринки): 4149 4978 6226 7566.

Попередній матеріал
У Москві судитимуть учасників санкціонованого мітингу на підтримку Савченко
Наступний матеріал
Українська влада готова провести чесні вибори на Донбасі – Порошенко
Теги:
Loading...

Волонтери допомогли врятувати ногу 19-річному воїну-добровольцю

Хвора на гостре ураження нирок дівчинка потребує термінової допомоги

Відтепер у Харкові лікують епілепсію за допомогою імплантів

Поранений російським снайпером доброволець потребує негайної допомоги