Нова розвага в українських міліціянтів - роздягнути затриманого активіста, вивести голяка на мороз та сфотографуватися із ним

  Нова розвага в українських міліціянтів - роздягнути затриманого активіста, вивести голяка на мороз та сфотографуватися із ним. Започаткували цю тенденцію кілька днів тому міліціянти, яки побили, роздягли, облили водою та вивели на мороз кількох будівельників на Грушевського – «5 канал» першим тоді розповів цю історію. Потому у Фейсбуці повідомляли про іще кілька схожих випадків, але офіційно такі закиди міліція спростовує. І от сьогодні продовження нової міліцейської розваги - в Інтернет виклали відео знущань з боку правоохоронців: голого чоловіка - це доброволець з Четвертої козацької сотні Самооборони Євромайдану - Гаврилюка Михайла - виводять голого на мороз, б’ють, потому фотографувалися із ним. І кілька десятків правоохоронців за цим просто спостерігають, кілька фотографують, а деякі навіть обличчя свого не приховують - чи то не вважають такі дії злочином, чи то настільки впевнені, що покарання за таке не отримають. 

   

  Маю зазначити, як журналіст я не маю права коментувати цей випадок і це відео, але хочу нагадаю – німецько-фашистські загарбники полюбляли роботи світлини на фоні закатованих українців та спалених хат, полюбляли вони й людей на мороз голяка виводити й обливати водою. Жодних натяків, так, історична довідка! Вже із сучасної історії - у в’язниці Гуантанамо, що на Кубі, коли дізналися про катування полонених - американських вояків судили, на півроку за грати потрапив ізраїльський вояк, який лише сфотографувався із полоненим, в Грузії через інформацію про катування поліції над в’язнями спалахнув народний бунт - що призвело до відставки тамтешнього міністра внутрішніх справ та коштувало президенту Саакашвілі народної довіри.

  Попередній матеріал
  День жалоби в Луцьку [відео]
  Наступний матеріал
  У МВС заявили, що немають на озброєнні міліції набоїв, якими стріляли в загиблих активістів [відео]
  Теги:
  Loading...