День жалоби в Луцьку [відео]

  День жалоби в Луцьку. Розпорядження про це підписав міський голова Микола Романюк. На державних установах приспущені прапори, у церквах лунають дзвони.

  Відбулося і скорботне віче. До пам’ятника борцям за волю України, кілька сотень людей принесли лампадки, свічки та фотографії загиблих протестувальників. Після поминальної панахиди провели віче біля облдержадміністрації. Просили владу підтримати вимоги вуличних протестів, і якщо їх не почують, то попередили, що оголосять безстроковий страйк та акцію непокори на Волині.

  Володимир Бондар, активіст  луцького Євромайдану: «Будемо звертатися до студентів, будемо звертатися до людей, які працюють на підприємствах, будемо звертатися до пенсіонерів, до інших категорій людей, щоби приходити на мітинги і застосовувати конкретні дії».

   Мар’яна Янчук, учасниця акції: «Я проти дій влади, цинічних дій влади. Підтримую опозицію, підтримую всіма фібрами душі».

  Людмила Гук, учасниця акції: «Низький уклін тим людям, які зараз стоять на Майдані, які захищають нас. Люди, не здавайтеся! Це наш останній шанс. Боріться, і ми тоді будемо вільні».

  Попередній матеріал
  Люди приносять їжу активістам на Майдані та на вулицю Грушевського [відео]
  Наступний матеріал
  Нова розвага в українських міліціянтів - роздягнути затриманого активіста, вивести голяка на мороз та сфотографуватися із ним
  Теги:
  Loading...