У МВС заявили, що немають на озброєнні міліції набоїв, якими стріляли в загиблих активістів [відео]

  Причиною смерті двох учасників протестів у центрі Києва - Сергія Нігояна та Михайла Жизневського стали вогнепальні поранення. Інформацію підтвердили в Міністерстві внутрішніх справ. Там наголосили, що таких набоїв, якими стріляли в обох чоловіків, на озброєнні міліції немає. Тож слідчі розглядають версію скоєння вбивств з метою спровокувати ескалацію конфлікту та виправдати застосування зброї мітингувальниками. Водночас правоохоронці зауважують, що обставини вбивств досі не з’ясовані, оскільки тіла загиблих переміщували, а свідки події відсутні. Крім того, кажуть у МВС, протестувальники заважали роботі слідчо-оперативної групи.

   

  Віталій Сакал перший заступник начальника ГСУ МВС України: «У першому випадку поранення спричинені картеччю на основі сплаву свинцю, у другому – мисливською кулею. Набої, якими завдано тілесних ушкоджень обом загиблим, на озброєнні підрозділів відомства не знаходяться та міліцією не використовуються. Крім того, працівники міліції та військовослужбовці внутрішніх військ, які несуть службу з охорони громадського порядку, перебувають там без табельної вогнепальної зброї МВС».

  Попередній матеріал
  Нова розвага в українських міліціянтів - роздягнути затриманого активіста, вивести голяка на мороз та сфотографуватися із ним
  Наступний матеріал
  Як «Беркут» полював на активістів Автомайдану [відео]
  Теги:
  Loading...