sstc.com.ua

Нова інформація щодо пожежі в зоні ЧАЕС – коментар ДСНС

Пожежа в Чорнобильській зоні трапляється щорічно, нині для паніки немає передумов, – заявили у відомстві

У програмі "Інформаційний вечір" на "5 каналі" прес-секретар управління ДСНС у Київській області Вікторія Рубан телефоном повідомила, що рівень радіації в повітрі в нормі. В Києві цей показник має бути – 11 мкР/год, коли в Чорнобильській зоні – 22 мкР/год.

Прес-секретар ДСНС також зазначила, що пожежа в Зоні відчуження не посилюється і служба з надзвичайних ситуації контролює її. "Площа загоряння вже майже 2 гектари, це два осередки. Поширення вогню немає, пожежа практично локалізована. На місці працює 22 одиниці техніки від ДСНС і більш як 150 чоловік особового складу", – повідомила Вікторія Рубан.

Також прес-секретар запевнила, що поліція займеться встановленням причин пожежі. "Свою роботу вони продовжать, як пожежу буде ліквідовано. Пожежі в Чорнобильські зоні трапляються щорічно. Тут дуже багато чинників – це і людські фактори, і природні", – сказала Вікторія Рубан.

Нагадаємо, спеціалісти з радіаційної безпеки, які вимірюють рівень радіації в повітрі в столиці та на околицях міста, повідомили, що причин для паніки щодо пожежі в зоні ЧАЕС немає.

Попередній матеріал
Профільний комітет ВР підтримав заборону трансляції ЧС-2018 з Росії
Наступний матеріал
Скандал "Гройсман vs Данилюк": чи звільнять міністра фінансів – аналіз від політолога