ЧС-2018
ЧС-2018 Андрій Єрмоленко

Профільний комітет ВР підтримав заборону трансляції ЧС-2018 з Росії

ЗМІ країни-агресора використають можливість чемпіонату для популяризації РФ на міжнародній арені, попри засудження цивілізованим світом агресивної політики

Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики Верховної Ради підтримав проект постанови про заборону телетрансляції в Україні ЧС-2018, який невдовзі проходитиме на території Росії. Про це повідомила на сторінці у Facebook перший заступник голови комітету Ольга Червакова.

Як видно з опублікованого фото, постанова №8343 була внесена до Верховної Ради ще 11 травня. Нею пропонується визнати, що "трансляція в Україні заходів, які відбуватимуться на території Російської Федерації в рамках проведення чемпіонату світу з футболу 2018 року, вважатиметься такою, що порушує законні права та інтереси громадян України внаслідок збройної агресії та тимчасової окупації Російською Федерацією частини території України".

Як уточнює УП, в пояснювальній записці мовиться, що в заходах ЧС-2018 братимуть участь перші особи Росії, а ЗМІ країни-агресора використають таку можливість для популяризації РФ на міжнародній арені, попри засудження цивілізованим світом агресивної політики Росії.

Як вважають автори постанови, заборона трансляції сприятиме реалізації міжнародно-правової відповідальності Російської Федерації. А також не допустить популяризації в Україні держави-агресора.

Неймовірний НСК "Олімпійський" напередодні фіналу Ліги Чемпіонів – ФОТО

НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/
НСК 'Олімпійський'
/

Попередній матеріал
Схуд на 30 кілограмів: Володимир Балух уже 80 днів голодує в кримському СІЗО
Наступний матеріал
Нова інформація щодо пожежі в зоні ЧАЕС – коментар ДСНС
Loading...