Акція "Стоп Путін" у Києві
Акція "Стоп Путін" у Києві 5 канал

"Відфутболити диктатора": у центрі Києва провели акцію "Стоп Путін, стоп війна"

Учасники акції закликають долучилися до бойкоту Чемпіонату світу з футболу, фінал якого відбудеться у Росії

"Стоп Путін, стоп війна" – акція, яку влаштовують не лише на державному рівні, а й міжнародному. Українці закликають бойкотувати Чемпіонат світу з футболу у Російській Федерації. Провели акцію у різних містах, зокрема і біля штаб-квартири ФІФА у Цюриху, передає "5 канал". 

У Києві така акція відбулася у середмісті – на Майдані Незалежності. Кожному охочому запропонували "відфутболити диктатора" та забити пенальті манекену в масці Путіна. Після цього манекену вручили червону картку.

На акції були присутні воїни АТО, а також родини полонених. На думку організаторів, це жива ілюстрація нагальності бойкоту футбольного чемпіонату.

"Зачитаємо звернення до світових урядів, учасниць Чемпіонату світу, щоб вони мали чітку позицію щодо чемпіонату, щоб вони засудили його і долучилися до бойкоту", – зазначив співорганізатор акції Сергій Пархоменко.

"Акції такі потрібні. Можливо, не допоможе конкретно моїй дитині, але допоможе тим людям, які ще до сьогодні їдуть до Росії на заробітки, за довгим карбованцем, а потім попадають там у застінки", – каже мати полоненого Людмила Біленька. 

Нагадаємо, напередодні у столиці Чехії влаштували акцію Stop Putin, Stop War. У грудні в Європарламенті закликали бойкотувати Чемпіонат світу з футболу в Росії.

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО – відео
Наступний матеріал
У МВС розповіли про стан поліцейських, які постраждали через підрив гранати злочинцем у Бердянську
Loading...