НСК 'Олімпійський'
НСК "Олімпійський"
5 канал

Холод, прапори, протест ультрас: як НСК "Олімпійський" готується до вирішального матчу

Українські ультрас вирішили бойкотувати цей футбольний поєдинок. Чому – з'ясовували журналісти "5 каналу"

Буквально лічені хвилини лишаються до вирішального поєдинку національних футбольних збірних України та Хорватії. Дві команди змагатимуться за друге місце у своїй відбірковій групі до Чемпіонату світу-2018.

Перед матчем українські вболівальники вже пройшлися середмістям Києва на підтримку нашої збірної. Також вони зіграли товариський матч з фанатами збірної Хорватії, в якому вибороли перемогу – з рахунком 2:1.

Зауважимо, що квитки на цей матч продавали винятково за паспортними даними, і прохід на стадіон здійснюється за таким саме принципом. Утім, протягом всього дня у мережі можна було натрапити на повідомлення з пропозиціями продати квитки на матч, що може свідчити про діяльність перекупників.

Нині – вже офіційно – усі квитки на футбольний матч продані, тож НСК "Олімпійський" буде заповнений вщерть, і збірна України матиме гідну підтримку.

Водночас, стало відомо, що на матчі мав бути порожнім фанатський сектор, адже українські ультрас вирішили бойкотувати цей футбольний поєдинок. Одна з причин цього – власне вимога надавати паспортні дані при купівлі квитків.

Що ще не вдовольнило українських фанатів та як проходили останні хвилини напередодні визначного матчу Україна-Хорватія  - дізнайтеся у включенні:

Довідка: 9 жовтня на столичному НСК "Олімпійський" відбудеться вирішальний матч відбіркового турніру на Чемпіонат світу-2018 для України. Вітчизняна збірна боротиметься із хорватською за місце у плей-офф. І якщо хорватам вистачить нічиєї, то національну збірну влаштує лише перемога, щоб пройти у наступний етап відбору.