Карл Волох, блогер
Карл Волох, блогер 5 канал

"Ніхто нікого не посадить, бо маємо повний параліч судової і правоохоронної систем" – блогер

Читайте по-русски
На думку блогера, за чинним КПК "посадити" за корупцію неможливо в принципі

Блогер Карл Волох вважає, що, незважаючи на певний поступ у боротьбі з корупцією за попередні роки, зараз в Україні судова і правоохоронна системи навіть при бажанні не зможуть запроторити корупціонерів за ґрати через "дірки" у Кримінальному процесуальному кодексі, який ухвалювався за часів Андрія Портнова.

Про це Волох розповів в ефірі програми "Політклуб" на "5 каналі".

"З корупцією можна боротися тільки інституційно – як це робилося за попередньої влади, і трошки робиться зараз. Є дослідження, всі цифри там підтверджені – якщо порівнювати збитки від корупції державного бюджету з 2013-го до 2017 року, то на 8 мільярдів доларів за рік знизилися збитки бюджету від корупції в 17-му році порівняно з 13-м", – зазначив він.

"При цьому можна продовжувати розповідати, що корупція – така ж, як і за Януковича, або стала навіть гіршою… Це те, що говорилося весь час постмайданівської влади", – додав блогер.

"Друга річ – ніхто нікого не посадить. Сьогодні ми маємо абсолютний параліч – який з'явився трохи раніше – правоохоронної і судової системи. Навіть коли хочуть – неможливо", – наголосив Волох.

"Є історія, яку розповів Тарас Чорновіл: свого часу, як вводили "портновський КПК", у відповідь на його запитання, як ми з таким КПК будемо саджати, Портнов йому сказав – "По бєспрєдєлу ми тєбя всєгда посадім, а вот пусть оні нас по закону посадят", – додав блогер.

Нагадаємо, 14 грудня голова НАЗК Олександр Новіков звернувся з листами до генерального прокурора Ірини Венедіктової та голови Верховного Суду Валентини Данішевської через конфлікт інтересів, коли суди безпідставно закривають справи після рішення Конституційного Суду.

Попередній матеріал
У план вакцинації від COVID-19 будуть внесені люди з тимчасово окупованих територій – Зеленський
Наступний матеріал
"Жінка з вибитим оком, пробита голова і поламані ребра в чоловіків": у МВС прокоментували розгін мітингу #SaveФОП
Loading...