Ліки
Ліки www.youtube.com

Ні кроку назад: Розенко про програму "Доступні ліки"

Павло Розенко зазначив, що на сьогодні понад шість тисяч аптек по всій Україні працюють у програмі "Доступні ліки"

В ефірі програми "Час. Підсумки дня" на "5 каналі" віце-прем'єр-міністр Павло Розенко розповів, що кількість аптек, які беруть участь у програмі "Доступні ліки", щомісяця суттєво зростає.

"На сьогодні понад шість тисяч аптек із приблизно 18 тисяч по всій Україні знаходяться в системі, працюють у програмі "Доступні ліки". Кількість аптек щомісяця буквально зростає, і зростає суттєво. Буквально тиждень тому  Міністерство охорони здоров'я прийняло рішення про збільшення переліку цих препаратів. І сьогодні вже біля 200 препаратів є в програмі "Доступні ліки", – зазначив Павло Розенко.

За його словами, на сьогодні є гарантії збільшення асортименту ліків, які беруть участь у програмі "Доступні ліки".

"Проблема ж полягає в тому, що дуже боялися і аптечні установи, і фармвиробники, що держава не буде відшкодовувати. А вони побачили те, що сьогодні відшкодування йде два рази протягом місяця – на початку місяця і в кінці, що гроші є, що ми зараз останніми змінами до державного бюджету України ще додали 200 млн для доступних ліків, що ми не будемо робити жодних кроків назад. Тобто встановлюється довіра між державою і фармвиробниками і бізнесом про те, що назад дороги немає. Ми зі свого боку виконуємо всі свої зобов'язання щодо фінансового забезпечення цієї програми і чекаємо такого результату в тому числі від мережі аптек з одного боку і з іншого боку від фармвиробників. У нас є сьогодні гарантії про збільшення асортименту ліків, які беруть участь у програмі "Доступні ліки", і я переконаний, що протягом місяця-двох ситуація стабілізується і в аптеках будуть не тільки препарати окремого  широкого використання, а все-таки буде в аптеках забезпечено 200 найменувань ліків, які є в "Доступних ліках", і люди зможуть в повному обсязі отримати та скористатися", – розповів віце-прем'єр-міністр України.

Повну версію розмови із віце-прем'єр-міністром дивіться у відео:

Попередній матеріал
Як заглушити російське ТБ на Донбасі: Сюмар розповіла про українську розробку
Наступний матеріал
Розенко розповів, коли запрацює накопичувальна система пенсій
Loading...

Розенко повідомив, коли та наскільки розширять реєстр "Доступних ліків"

Труднощі "Доступних ліків" в Україні: чому медики радять не брати безкоштовні препарати

"Доступні ліки": як журналісти безоплатні ліки в аптеках шукали