Аптеки у столиці
Аптеки у столиці google maps

"Доступні ліки" вже у Києві: КМДА опублікувала список аптек, де можна отримати ліки безкоштовно

Для отримання ліків за урядовою програмою варто звернутися до лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки та одержати препарати

Київська міська державна адміністрація опублікувала перелік аптек, в яких пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, бронхіальною астмою та діабетом ІІ типу отримуватимуть ліки безкоштовно або з незначною доплатою за урядовою програмою "Доступні ліки". 

У прес-службі КМДА повідомляють, що препарати можна отримати у 54 аптеках мережі комунальних аптек "Фармація". Крім того, на стадії підписання перебувають договори ще з кількома аптечними мережами, які виявили бажання прийняти участь у програмі "Доступні ліки".

З повним переліком аптек, в яких кияни можуть отримати ліки безкоштовно, можна ознайомитися за посиланням.

Як пояснив заступник голови КМДА Микола Поворозник, "механізм роботи програми наступний: держава компенсує вартість лікарського засобу за найнижчою ціною, виробник (дистриб’ютор) якого подав заявку на участь у програмі "Доступні ліки". Саме такий препарат пацієнт отримає безкоштовно. Препарат, ціна на який не перевищує граничну оптово-відпускну ціну, пацієнт може отримати, доплативши лише різницю між розміром відшкодування за упаковку та фактичною ціною препарату".

Щодо процедури отримання ліків, спершу варто звернутися до лікаря, отримати виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки та одержати ліки.

Нагадаємо, на початку квітня МОЗ оприлюднило перелік препаратів за програмою "Доступні ліки", вартість яких відшкодовуватимуть. Зазначимо, що відповідна програма діє в Україні з 1 квітня.

Попередній матеріал
Американські вчені створили екран для смартфона, що може "самозрощуватися" за добу
Наступний матеріал
У МЗС розповіли, чому Грузія отримала безвіз раніше від України
Loading...