Неможливо вкрасти або втратити: в Україні почали випуск нового виду банківських карт

  Карта не має фізичного носія, не прив'язана до інших карток та карткових рахунків, і щоб її отримати, не потрібно бути клієнтом "Ощадбанку"

  Державний "Ощадбанк" запровадив новий платіжний інструмент – цифрову prepaid-карту, яку можна завантажити в смартфон для проведення безконтактних оплат. Як повідомила прес-служба фінустанови, "Ощадбанк" першим в Україні випустив платіжний інструмент.

  Карта не має фізичного носія, не прив'язана до інших карток та карткових рахунків, і щоб її отримати, не потрібно бути клієнтом "Ощадбанку". Для отримання та активації карти потрібно зателефонувати в контакт-центр "Ощадбанку", встановити ПІН-код і за допомогою чат-бота отримати реквізити картки. В разі необхідності реквізити карти можна додати в електронні гаманці Google Pay та Ощад PAY. Карта дає змогу зручно і безпечно проводити на території України розрахунки в мережі інтернет, безконтактні оплати смартфоном в торгово-сервісній мережі, операції в "Ощад 24/7".

  Поповнювати картку можна в POS-терміналах у відділеннях "Ощадбанку" і P2P-переказами з карт будь-яких банків України. Важливою перевагою картки в банку назвали те, що її неможливо втратити або вкрасти. 

  Як повідомляв 5.UA, Національний банк України має намір розвивати альтернативні сервіси доступу клієнтів до коштів на рахунку в банку і наразі активно працює над упровадженням відповідних технологій. 

  Попередній матеріал
  Гідрометцентр: 25% території України охоплені посухою
  Наступний матеріал
  РФ може добровільно повернути Крим Україні – Кравчук назвав причину

  Убезпечить від шахраїв: "ПриватБанк" додав нову технологію зміни пін-коду

  Тестова поїздка відбулася: Tesla Model X проїхалася підземним тунелем Ілона Маска – відео

  Польоти дронів в Україні не обмежуватимуть: жорсткі правила виявилися "пропонованими"

  Омелян: вакуумні поїзди за технологією Hyperloop з'являться в Україні в найближчі 5 років

  Україна підписала меморандум із Hyperloop

  SpaceX має намір побудувати "Ракетний сад" у космічному центрі Кеннеді