Боєць ООС
Боєць ООС 5 канал

Не втрачають пильності та форму: як бійці на передовій облаштували собі спортзал – сюжет

Читайте по-русски
Армійці варту ані на мить не лишають навіть у своє професійне свято

Попри зниження активності супротивника оборонці Маріупольського напрямку на Донеччині посилили спостереження. Кажуть: тиша насторожує не менше, ніж обстріли. Більше про військові будні у святковий день розповість Олена Уланова.

Доба без утрат та ворожих обстрілів. Так про ситуацію на передовій розповідають оборонці Маріупольського напрямку. Армійці кажуть: останнім часом ворог поводиться тихіше. Хаотичні обстріли лунають рідко. Проте мовчання ворожої зброї насторожує не менше, ніж прицільний вогонь, кажуть бійці.

"Ворог, можна сказати, тихо полює – вичікує момент і стріляє прицільно. Одразу видно, що працюють професіонали. Зараз в нас тихо, але ми в очікуванні будь-яких сюрпризів від противника", - пояснює військовослужбовець з позивним "Фізрук".

Щоб уникнути несподіванок від ворога, українські бійці посилили спостереження за окупантами та обмежили рух шанцями. Затишшя армійці вирішили використати для поліпшення фізичної підготовки.

А під землею українські захисники облаштували собі справжній спортзал. Навіть, обладнання у ньому – професійне.

За головного у спортзалі військовий на позивний "Геннадіч". У минулому армієць професійно займався вільною боротьбою. Тому навіть на передовій поруч із військовим не лише бойові снаряди, а й спортивні. Штанги та гантелі "Геннадіч" придбав власним коштом.

"Спортзал оснащений так, щоб нічого сюди не прилітало, ніякі міни. Коли є час – будь-хто приходить сюди, займається", - розповідає "Геннадіч".

Поки одні побратими займаються спортом, інші - не втрачають пильності. Варту ані на мить не лишають навіть у своє професійне свято. Адже у такі дні ймовірність провокацій з боку окупантів зростає.

"Святкувати – будемо сидіти, там щось приготується, посидимо. А так – певні задачі будемо виконувати. Передаю батькам – мамі, татові, брату, бабі і усім родичам, які мене можуть побачити, – у нас все буде добре! Зі святом усіх, скоро повернемося!", - запевняє армієць з позивним "Мотиль".

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
Вакарчук закликав підтримати Зеленського перед Нормандською зустріччю
Наступний матеріал
Поліція очікує десятки тисяч учасників мітингів на вулицях Києва 8 та 9 грудня
Loading...

Війна триває: на Луганщині ворог обстрілював з РПГ, одного бійця ЗСУ поранено

Презентація мобільних житлових модулів для розміщення армійців в районі проведення ООС – завершено

"Донеччина зустрічає своїх захисників": як на горі Карачун святкують визволення Слов'янська і Краматорська

"Під димовою завісою": як окупанти провокують українську армію

Армійцям ЗСУ дозволено без наказу відкривати вогонь у відповідь в разі загрози – Генштаб

Без порушень голосування, проте під порушення тиші: репортаж з дільниці на Маріупольському напрямку