Дільниця на Маріупольському напрямку
Дільниця на Маріупольському напрямку 5 канал

Без порушень голосування, проте під порушення тиші: репортаж з дільниці на Маріупольському напрямку

Читайте по-русски
Щоб уникнути будь-якого недотримання виборчого законодавства, поруч із наметом чергують спостерігачі

Важка зброя мовчить, проте ворожі кулемети періодично працюють. На Маріупольському напрямку окупанти активністю намагалися завадити можливості проголосувати. Станом на вечір зафіксований один обстріл з боку окупантів біля Лебединського. Втрат у війська немає. Тож, волевиявлення на фронті відбувалося в умовах безперервного несення служби. За виборчим процесом спостерігала Олена Уланова.

Намети для голосування військовослужбовців встановили неподалік лінії зіткнення, проте на безпечній відстані. Вони облаштовані за усіма правилами виборчого законодавства. Поряд чергують медики, які за потреби готові одразу надати допомогу.

Щоб уникнути будь-якого недотримання виборчого законодавства, поруч із наметом чергують спостерігачі. Проте станом на 19:00 порушень не зафіксували.

"Створили всі умови для того, щоб військовослужбовці могли проявити своє волевиявлення по максимуму. Склали графіки голосування без відриву від бойового чергування, щоб на позиціях теж люди залишалися, з посиленням певним, щоб противник не міг цим скористатися", – пояснив армієць Дмитро.

Поки одні армійці пильнують ворога в окопах, інші – голосують. Сергій на фронті майже 2 роки. Вибирати кандидата в президенти в польових умовах йому доводиться вперше.

"Ми приїхали, кожен зробив свій вибір за кого проголосувати. Важливо, щоб кожна людина зробила свій вибір у даній ситуації. А неважливо, це буде військовий, не військовий, цивільна людина", – переконаний Сергій.

Зробити свій вибір Станіслав приїхав з чергування в окопі. Розповідає, попри оголошене перемир'я, ворог здійснює провокаційні обстріли.

"Незважаючи на те, що уклали перемир'я на час виборів, все одно відбувалися обстріли – дрібнокаліберними, стрілкотня, в основному. Але незважаючи на це, все одно нам дали можливість, вивезли нас на вибори, дали проголосувати, за що, в принципі, я вдячний. Так, в цілому, важка обстановка", – поділився боєць.

Армійці не виключають загострення ситуації на фронті. Тож, з дільниці поспішають повернутися до виконання бойових завдань.

Олена Уланова, Олег Корінний, "5 канал"

Попередній матеріал
Порошенко: "Я критично розумію сигнал, який суспільство подає сьогодні чинній владі"
Наступний матеріал
Брифінг заступника голови ЦВК – трансляція
Loading...

Радісна реакція та короткі відповіді: включення зі штабу Зеленського після попередніх результатів

Підсумки виборчого дня: через порушення на дільницях відкрили 25 кримінальних проваджень

Брифінг кандидата на пост Президента України Петра Порошенка – відео

Оголошено перші результати екзит-полів: хто лідирує на виборах-2019

Кандидатів чекають о 20:30: що відбувається в штабах Порошенка, Зеленського та "Батьківщини"

"Національний екзит-пол – 2019": результати опитування на дільницях – відео