САП, Спеціалізована антикорупційна прокуратура
САП, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкриті джерела

"Не опрацювали": САП поверне до бюджету 45 мільйонів

  Ці кошти не було використано, адже не було повністю укомплектовано штат

  Цього року до державного бюджету повернуть 45 мільйонів гривень, які не були використані через неукомплектованість штату Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Про таке повідомив керівник САП Назар Холодницький на засіданні Комітету ВР з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, передає "Укрінформ". 

  "Щодо бюджетного фінансування, не можу допустити того, щоб ми перевищили ліміт. Цьогоріч 45 мільйонів гривень із 116 повертаються до бюджету як невикористані, оскільки не було укомплектовано повністю штат",  зазначив Холодницький.

  Водночас, комітет ВР запропонував нардепам ухвалити закон про збільшення кількості прокурорів САП. Для цього  ухвалити в першому читанні за основу та в цілому законопроект "Про внесення змін до ст. 7 Закону України "Про прокуратуру" (щодо забезпечення діяльності Спеціалізованої антикорупційної прокуратури)" № 7271. 

  Нині у штаті САП – 45 прокурорів, а от проект закону пропонує збільшити цю кількість до 70 осіб.

  "Ухвалення цього законопроекту посилить нашу незалежність від Антикорупційного бюро. Зараз у штаті САП  45 прокурорів. Зважаючи на те, що в НАБУ зростає кількість проваджень, нам буде дедалі складніше справлятися наявними силами. Ми пропонуємо закріпити в законі цифру у 70 прокурорів як 1/10 від усього складу НАБУ. Така кількість буде найбільш оптимальною",  пояснив Холодницький.

  Водночас він уточнив, що йдеться не про керівні посади, тому збільшення кількості прокурорів до 70 стосуватиметься лише рядових посад, тобто "звичайних прокурорів, які повинні здійснювати процесуальне керівництво".

  Попередній матеріал
  Останнє засідання ТКГ у Мінську: сторони оголосили про безстрокове припинення вогню
  Наступний матеріал
  Глава МЗС Британії: "Перезавантаження" з Росією не буде
  Loading...