САП, Спеціалізована антикорупційна прокуратура
САП, Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкриті джерела

Шалений ажіотаж: на одну посаду в САП претендують понад 40 кандидатів

Загалом за 10 днів документи для участі у конкурсі подали більше 280 осіб

У Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі розповіли про відбір прокурорів на вакантні посади. Так, за даними відомства, на одне місце претендували більше 40 кандидатів.

"10 листопада 2017 завершився прийом документів від кандидатів на 7 вакантних посад прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП)...Конкурс на одну вакансію значно вищий – наразі це понад 40 кандидатів на посаду, у той час як у 2015 році їх було 11, а у 2016 – 18", - повідомили у прес-службі САП.

Як стало відомо, загалом за 10 днів документи для участі у конкурсі подали 283 людини. Як уточнюють в антикорупційному відомстві, із загальної кількості осіб, що подали документи, 219 (77%) – діючі працівники прокуратури.

Крім того, конкурсантами стали 27 адвокатів та юристів підприємств різних форм власності, 8 працівників юридичних ВНЗ, 6 – органів Нацполіції і територіальних управлінь юстиції.

"Значно збільшилась кількість працівників Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), що вирішили взяти участь у конкурсі до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: з 3 осіб у 2016 році до 7 сьогодні. Натомість кількість непрацюючих кандидатів зменшилась із 34 до 14 відповідно", - додали у САП.

Усі подані заявки розглянуть на засіданні конкурсної комісії наступного понеділка, 20 листопада. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Купа поліції та перекрита дорога": Фото з місця обшуку в Харкові в рамках "справи рюкзаків"

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Здирник у Міноборони: у Харкові посадовця МОУ затримали "на гарячому"
Наступний матеріал
Київ огорнув туман: поради для тих, хто за кермом
Loading...