Лариса Сарган / Facebook

Доля суддів, які намагалися підкупити Холодницького: що вирішила Вища рада правосуддя

ГПУ затримала двох суддів з Дніпра, які намагались підкупити керівника САП за $300 тис.

Вища рада правосуддя дозволила утримувати під вартою суддів, яких учора затримали під час спроби дати $300 тис. хабара Назару Холодницькому – чільнику Спеціалізовної антикорупційної прокуратури. Вже завтра прокуратура планує звернутися до суду щодо обрання запобіжного заходу. На засіданні Вищої ради правосуддя перебувала Людмила Павленко, вона на зв'язку зі студією.

Дійсно Вищої ради правосуддя надала дозвіл на утримання під вартою голову Кіровського райсуду Дніпра – йдеться про Геннадія Підберезного. Хоча адвокат й запевняла, що він на посаді судді перебуває понад 20 років і за цей час жодного разу себе не скомпрометував. Захисник також наполягала на тому, що в затриманого є дворічна дитина і має слабке здоров'я – саме через це просила звільнити. Переконувала, що її клієнта просто спровокували.

"Відносно судді Підберезного було ухвалене рішення щодо можливості обрання йому в подальшому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Сьогодні, до 22:00 години, йому буде вручено клопотання про обрання запобіжного заходу і плануємо тоді завтра зранку його подавати до суду", – зазначив прокурор відділу ГПУ Олександр Дяченко.

Адвокат Геннадія Підберезного – Лілія Васіна – зазначила, що таке рішення буде оскаржувати. Навіть планує звертатися до Європейського суду з прав людини. Запевняє, що її підзахисного скомпрометували.

Щодо іншого фігуранта справи – йдеться про суддю Кіровського райсуду Дніпра Наталію Овчаренко – виявилося, що ВРП звільнила її з посади судді ще 22 серпня. Однак, зі штату суду її не було виключено. Це означає, що Овчаренко можна притягати до кримінальної відповідальності, вона може перебувати за ґратами.

Нагадаємо, вчора ГПУ затримала двох суддів з Дніпра, які намагались підкупити Холодницького за $300 тис. Затримали їх "на гарячому", коли вони намагались передати першу частину хабара у $50 тис.

Дивіться також фотогалерею:

Ціна питання: Як митники наживалися на пропуску в Україну автівок на іноземних номерах – фото

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За стандартами НАТО: найкращий танковий підрозділ ЗСУ ділиться досвідом з побратимами
Наступний матеріал
Пожежа на складі боєприпасів на Донеччині не є терористичним актом – Жебрівський
Loading...