Ігор Гордійчук
Ігор Гордійчук seo-top-news.com.ua

Не можна опускати руки в боротьбі з російською окупацією і чому важливі такі друзі, як Литва – Герой України

Читайте по-русски
Важливо достукатися до свідомості, до серця громадян на окупованих територіях, наголосив Ігор Гордійчук

Важливо завоювати свідомість і серця українців, які опинилися на окупованих територіях – таку думку висловив Герой України, генерал-майор Ігор Гордійчук під час українсько-литовського телемосту "Разом до перемоги" в ефірі "5 каналу".

"Найважча складова – це інформаційна складова. Треба перемогти не тільки за рахунок збройної сили, треба завоювати свідомість, серце завоювати. Нам важко достукатися до свідомості в Криму, в окупованих районах Донецької й Луганської (областей – ред.), тому що вони – на зомбопропаганді, на російському телебаченні. Тому інформаційна складова є передовою. А тоді вже і ми, військові, повинні працювати – допомагати, сприяти, прикривати, щоб ви могли достукатися до свідомості, до серця якомога більшої частини (населення – ред.)", – зазначив офіцер.

Він також додав: "Руки не можна опускати, особливо коли говорити про дітей, про молоде покоління. 5-6 років їх зомбують. Нас колись так само... Ми ж були дітьми – нас радянська пропаганда зомбувала, але ми перекодувалися".

"Чому нам важливо мати таких друзів як Литва? Вони як маяк, як орієнтир. "Совок" дав тріщину, тому що Литва, яка проявила характер, волю і мужність, розколола цей "титанік", і він почав тонути. Завдяки їхній мужності. Ми, Україна, підхопили, але не так монолітно", – підсумував Ігор Гордійчук.

Дивіться повне відео за посиланням:

Нагадаємо, "5 канал" разом з Литовським суспільним телебаченням (LRT) 13 січня з 19:30 до 23:00 транслювали благодійний телеміст "Разом до Перемоги!", присвячений боротьбі проти російської окупації.

Під час трансляції громадська організація "Блу/Єлоу Україна" збирала кошти для українських громадян та військових, що виборюють свободу та захищають територіальну цілісність України.

Попередній матеріал
Посол України в Литві зачитав з папірця звернення Зеленського до президента Науседи
Наступний матеріал
9 людей постраждали через прорив теплотраси біля Ocean Plaza – включення