Василь Боднар
Василь Боднар 5 канал

Україна робить усе, щоби змусити Росію до миру на українських умовах – заступник голови МЗС

Читайте по-русски
Водночас Україна нині потребує міжнародної допомоги у протистоянні агресору, сказав політик

Україна робить усе, щоби змусити Росію до миру на українських умовах. Про це в ефірі "5 каналу" під час благодійного телемосту між Україною і Литвою "Разом до Перемоги!" сказав заступник очільника МЗС України Василь Боднар.

Водночас, додав він, Україна нині потребує міжнародної допомоги у протистоянні агресору.

"Незважаючи на триваючі переговори, допомога потрібна. Оскільки без такої допомоги, без міжнародної солідарності, без підтримки на щодень не буде перемоги у переговорах, не буде миру на українських умовах. Ми постійно проводимо роботу серед наших міжнародних партнерів, пояснюючи реальні цілі наших переговорів і якою є реальність справ", – сказав Василь Боднар.

"Агресія продовжується. Ми знаємо, як Росія гібридно пробує впливати на ситуацію в Україні в Європі. Тому ми разом маємо тягнутися до цієї перемоги. І разом одне одному допомагати. Хлопці на фронті своїм опором показують, що ми не капітулюємо. Політики в переговорах демонструють захист української позиції. Жодної капітуляції нема. І кожен наш сигнал, який ми ретранслюємо на переговорах, ми доносимо до партнерів, ми консультуємося з ними, ми продовжуємо політику санкцій, ми проводимо роботу на те, щоб змусити агресора до миру на українських умовах. Це основний меседж української переговорної групи і взагалі нашої держави", – наголосив дипломат.

Повне відео дивіться за посиланням:

Нагадаємо, "5 канал" разом з Литовським суспільним телебаченням (LRT) 13 січня з 19:30 до 23:00 транслюють благодійний телеміст "Разом до Перемоги!", присвячений боротьбі проти російської окупації.

Під час трансляції громадська організація "Блу/Єлоу Україна" збиратиме кошти для українських громадян та військових, що виборюють свободу та захищають територіальну цілісність України.

Реквізити для переказу коштів: Карта "ПриватБанк" 5169 3305 1986 8845. Також кошти можна переказати на банківській рахунок організації "Блу/Єлоу Україна".

Попередній матеріал
Ми маємо створити такий тиск Росії, щоб вона зрозуміла ризик від своїх дій – президент Литви
Наступний матеріал
Боротьба з російською окупацією: Телеміст Україна-Литва "Разом до Перемоги!"
Loading...