Телеміст
Телеміст 5 канал

Кремль робить усе, щоби спотворити чи приховати інформацію про агресію в Україні – гендиректор LTR

Читайте по-русски
Якщо зараз дозволити, щоб агресор крок за кроком ішов уперед, він скоро опиниться і біля кордонів Литви, упевнена Моніка Ґарбачяускайте-Будрєнє

Кремль робить усе, щоби спотворювати або замовчувати інформацію про агресію в Україні. Таку думку висловила гендиректор литовського телеканалу LTR Моніка Ґарбачяускайте-Будрєнє під час українсько-литовського телемосту "Разом до перемоги", повідомляє "5 канал".

"Дуже важливо, щоб ця інформація (про російську агресію в Україні – 5.ua) дійшла до світу. Звісно, ми маємо дуже багато фейкових новин. І, власне, Кремль хоче, щоб ця інформація до нас не дійшла. І Кремль хоче цю інформацію спотворити", – наголосила вона.

В той же час вона висловила позицію суспільного телебачення Литви у висвітленні війни на сході України: "Ми і зараз маємо захищати і передавати людям ту справедливу інформацію, дуже важливу. Бо ми дедалі більше можемо зіткнутися із перекрученою інформацією. Інформаційна війна – дуже важлива частина війни".

"Український фронт – це і наш фронт. Дуже багато в історії ми пліч-о-пліч були з українцями. Якщо ми зараз дозволимо, щоб агресор і далі крок за кроком ішов уперед, він скоро опиниться і біля наших кордонів", – підсумувала пані Моніка.

Повне відео дивіться за посиланням:

Нагадаємо, "5 канал" разом з Литовським суспільним телебаченням (LRT) 13 січня з 19:30 до 23:00 транслюють благодійний телеміст "Разом до Перемоги!", присвячений боротьбі проти російської окупації.

Під час трансляції громадська організація "Блу/Єлоу Україна" збиратиме кошти для українських громадян та військових, що виборюють свободу та захищають територіальну цілісність України.

Реквізити для переказу коштів: Карта "ПриватБанк" 5169 3305 1986 8845. Також кошти можна переказати на банківській рахунок організації "Блу/Єлоу Україна".

Попередній матеріал
Багаття, як у 1991-му: у посольстві Литви відзначають річницю Вільнюського протистояння – включення
Наступний матеріал
Ми завжди захищатимемо Україну і допомагатимемо їй – голова МЗС Литви
Loading...