24tv.ua

"Не бачила батька 8 місяців": донька Романа Сущенка розповіла про зустріч з батьком у Лефортово

  Побачення тривало близько години, проходило за склом і говорили телефоном

  Донька та дружина незаконно засудженого українського журналіста Романа Сущенка у четвер, 4 жовтня, відвідали його у СІЗО "Лефортово". Про це Юлія Сущенко розповіла "Укрінформу".

  "Це було емоційно найважче побачення. Не бачила батька 8 місяців, він дуже змінився, погано виглядає. Постарішав, дуже схуд, став наче меншим, одяг на ньому висить. Наче не він взагалі. Боляче було дивитися на нього. Від побаченого ми з мамою просто не могли стриматися і розплакалися. Хіба людина на такі муки заслуговує?", – розповіла вона.

  За словами Юлії Сущенко, побачення тривало близько години, проходило за склом і говорили телефоном – як і в попередні рази. Вона повідомила, що 11-річний син Сущенка на побачення не поїхав. Також дівчина розповіла, що наразі Роман Сущенко не має інформації щодо того, коли та куди його етапують.

  Нагадаємо, 4 червня Московський міський суд визнав українського журналіста Романа Сущенка винним у шпигунстві та призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі в колонії суворого режиму. Водночас, захисник українця Марк Фейгін подав скаргу на рішення суду. Романа Сущенка затримали а Росії 30 вересня 2016 року. За версією російських спецслужб, Сущенко є кадровим співробітником української військової розвідки, який збирав інформацію про російське військо. Зі свого боку, українська сторона справу проти журналіста називає сфабрикованою та вбачає в цьому політичне переслідування. 

  Попередній матеріал
  Білорусь переглядає рішення у справі українця Шаройка – ЗМІ
  Наступний матеріал
  В Японії зможуть корегувати гени людських ембріонів
  Loading...

  "До зустрічі в Києві": Сущенко написав листа українцям перед етапом до в'язниці

  Балуха жорстоко побили в СІЗО, його стан украй важкий – Денісова

  Вимагали стати на коліна: Балуха у сімферопольському СІЗО сильно побили

  У позов проти Росії до ЄСПЛ Україна додасть рішення стосовно Сущенка

  Обіцяє рідним, що повернеться: Сущенко розповів, як проводить дні в колонії

  Підконтрольний Кремлю суд на місяць "пом'якшив" вирок українцю Балуху