Марк Фейгін та Сущенко
Марк Фейгін та Сущенко Факти

Обіцяє рідним, що повернеться: Сущенко розповів, як проводить дні в колонії

  За словами журналіста, він займається спортом: віджимається, присідає, а з пластикових пляшок зробив гантелі, а ще бігає під час "прогулянки"

  Незаконно засуджений у Російській Федерації український журналіст Роман Сущенко заявив, що розраховує на обмін та пообіцяв родині, що обов’язково повернеться.

  Про це він повідомив журналістам перед початок засідання у Верховному суді РФ, де слухається апеляція у його справі, пише УНІАН.

  "Я розраховую на обмін, все залежить від переговірників", – переконаний Сущенко.

  Він наголосив, що перебуває у гарній фізичній та моральній формі і готовий до будь-якого розвитку подій, до етапування в колонію включно.

  За словами Сущенка, він займається спортом: віджимається, присідає, а з пластикових пляшок зробив гантелі, а ще бігає під час "прогулянки" у бетонному колодязі розміром 4 на 4 метри, куди його виводять. Крім того, Роман повідомив, що продовжує малювати. Він також передав вітання дружині Анжелі.

  "Передай їй, щоб вона трималась, вона сильна жінка, передай, щоб вона наглядала за родиною, все буде добре, я повернусь", – сказав Сущенко.

  Нагадаємо, 4-го червня Московський міський суд вирішив, що Роман Сущенко – шпигун і кинув його на 12 років до колонії суворого режиму. Марк Фейгін подав скаргу на рішення суду. Він уже заявив, щойно вирок набуде чинності, вони будуть звертатися до Європейського суду з прав людини. Романа Сущенка затримали в Росії ще 30-го вересня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Під Харковом вантажні вагони протаранили пасажирський потяг – подробиці
  Наступний матеріал
  Прихід IKEA в Україну: стало відомо, коли запрацює перший магазин у Києві
  Loading...

  Адвокат Фейгін про вирок Сущенку: Погіршити термін покарання вже неможливо

  "Мозку та серцю бракує кисню": Денісова про стан Сенцова

  Сенцову важко вставати з ліжка – адвокат

  Уже не вірить, що повернеться в Україну: Сенцов написав заповіт на творчість

  Суд в окупованому Криму не задовольнив апеляцію Балуха на відмову в УДЗ

  Денісова звернулася до Москалькової із пропозицією у зв'язку зі значним погіршенням стану Балуха