fdlx.com

НАЗК запустило тестовий режим е-декларування

  Розробленій системі лишилося отримати сертифікат Комплексної системи захисту інформації

  Національне агентство з питань запобігання корупції і Програма розвитку ООН в Україні в тестовому режимі запустили платформу для подання електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. Декларанти мають змогу заповнити форму електронної декларації і загалом ознайомитися з новою системою е-декларування. Про це йдеться у преc-релізі, який є у розпорядженні редакції 5.ua.

  Зроблено й наступний крок для своєчасного запуску електронного декларування, яке заплановано на 15 серпня 2016 року. НАЗК отримало програмне забезпечення для здійснення контролю за декларуванням майнового стану публічних службовців. Програмне забезпечення розробила і передала НАЗК Програма розвитку ООН в Україні.

  За словами голови Агентства Наталії Корчак: "Отримання останнього елементу для запуску системи – сертифікату Комплексної системи захисту інформації, також очікується найближчим часом”. Вона повідомила, що у Міністерстві юстиції України вже завершено реєстрацію регуляторних актів, які потрібні для вчасного запуску системи електронного декларування, а розгортання програмного забезпечення для отримання е-декларацій на серверах пройшло успішно. Як повідомлялось раніше, з 15 серпня 2016 року в Україні запустять електронне декларування.

  Тренажер можна випробувати тут

  Як повідомляв 5.ua, вчора прем'єр Володимир Гройсман анонсував тренінги, на яких пояснюватимуть, як правильно заповнювати декларації. Нагадаємо, 22 липня у НАЗК представників політичних партій навчали складати звіти про доходи та майно.

  Попередній матеріал
  Президент звільнив п'ятьох чільників райдержадміністрацій в чотирьох областях
  Наступний матеріал
  Путін звільнив Зурабова з посади посла в Україні

  Декларації: аналітик підрахувала у кого з депутатів найбільший автопарк

  Савченко оприлюднила декларацію: 205 тис. грн склали подарунки і виграші

  95% суддів пройшли перевірку декларацій – Рада суддів України

  Яресько оприлюднила декларацію про доходи

  Президент ветував "виправлений" депутатами закон про електронні декларації

  У НАЗК запевнили – не саботують електронне декларування