У НАЗК представників політичних партій навчали складати звіти про доходи та майно

До перших звітів та можливих помилок у НАЗК пообіцяли ставитися з розумінням

Нацагенство із запобігання корупції провело тренінг для представників політичних партій. Уже за тиждень вони мають подати перші звіти про доходи, видатки та майно.

Інформація має подаватися настільки детальна, що відповідна форма містить майже 60 сторінок. А ще – додатки, обсяг яких ще більший. Зокрема, у звіті має бути відображений кожен платіж партії.

На тренінгу партійцям пояснили особливості заповнення документів. І пообіцяли, що до перших звітів та можливих помилок будуть ставитися з розумінням, бо партії не мали достатньо часу, щоб підготуватися до старту фінансового звітування у таких обсягах.

Голова НАЗК Наталія Корчак розповіла: "У першу хвилю прискіпливої уваги потраплять ті партії, які претендують на державне фінансування. Ми будемо оголошувати невеличку амністію, тому що такий звіт підготувати за 2 тижні – це дуже складно".

"Ми не націлені на те, щоб поки що складати протоколи про адміністративну відповідальність, бо це є нелогічно, нерозумно, і необґрунтовано", – наголосила Корчак.

Як повідомляв 5.ua, 18 липня у НАЗК у відповідь на заяву голови правління ГО "Центр протидії корупції" Віталія Шабуніна запевнили, що не саботують електронне декларування і збираються запустити його 15 серпня 2016 року.

Попередній матеріал
Луценко про подробиці розслідування: вбивця Шеремета був не один, діяла група
Наступний матеріал
Тандіт прокоментував відео імовірного мінування авто Шеремета

Голова НАЗК: агенцію повністю сформують до середини липня

Активіст "Опори": НАЗК не дадуть нормально працювати – ризики для корупціонерів є вкрай величезними

Комісія обрала двох членів НАЗК за 1,5 години до відльоту Президента в Брюссель – Таран