НАЗК
НАЗК unn.com.ua

НАЗК внесло три приписи главі Мінкульту

  Приписи стосуються порушеннь вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону

  Національне агентство з питань запобігання корупції на засіданні ухвалило рішення про внесення трьох приписів про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону. Про це повідомляє прес-служба агентства.

  НАЗК внесло припис міністру культури України Євгену Нищуку відносно генерального директора музею. "Національний музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс" Івана Ковальчука, а також житомирському міському голові Сергію Сухомлину та виконуючому обов’язки головного лікаря комунального підприємства "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Токмацької міської ради Віталію Пасєвіну стосовно їх підлеглих.

  "Припис, внесений Євгену Нищуку, стосується порушення вимог частини четвертої статті 28 ЗУ "Про запобігання корупції": Міністерством культури України як органом, до повноважень якого належить звільнення з посади генерального директора музею Івана Ковальчука, не вжито передбачених законодавством заходів щодо врегулювання потенційного конфлікту інтересів у його службовій діяльності, зумовленого спільною роботою зі своєю дружиною. Встановлено, що дружина Івана Ковальчука обіймає керівні посади з 1995 року та до сьогодні перебуває в прямому підпорядкуванні у свого чоловіка", – зазначили у НАЗК.

  Припис, який було внесено житомирському міському голові, стосується начальника комунального підприємства "Інспекція з благоустрою м. Житомира" Юрія Юзвинського, який не передав в управління у тридцятиденний строк з моменту призначення його на посаду належні йому корпоративні права ТОВ "Інструмент-Полісся".

  "Виконуючому обов’язки головного лікаря комунального підприємства "Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування" Токмацької міської ради внесено припис стосовно його підлеглого Володимира Тарасенка, заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення цього підприємства. За результатами перевірки встановлено: під час виконання обов’язків головного лікаря Володимир Тарасенко надав інформацію про стан здоров’я пацієнта у відповідь на запит адвоката. Цим він порушив законодавство, зокрема, вимоги статті 43 ЗУ "Про запобігання корупції" щодо нерозголошення інформації", – зауважили в Національному агентстві.

  Як повідомляв 5.UA, НАЗК внесло припис міністру внутрішніх справ Арсену Авакову через 30 випадків неподання та несвоєчасне подання е-декларацій посадовцями апарату МВС.

  Попередній матеріал
  Синоптики попередили про різку зміну погоди в Києві
  Наступний матеріал
  Регулярно насміхався над учасником АТО: в Одесі покарали водія маршрутки

  Конфлікт інтересів: НАЗК направило до суду ще 30 адмінпротоколів стосовно нахабства чиновників

  НАЗК перевірить декларацію судді, що виніс рішення у справі Кернеса

  НАЗК перевірило декларації дев'яти високопосадовців: подробиці

  У мережі з'явився фейковий сайт НАЗК

  Екс-голову НАЗК Корчак призначили на нову посаду

  "Він робить виклик режиму Путіна": у Львові активісти записали відеозвернення до Сенцова