Долари
Долари відкриті джерела

Конфлікт інтересів: НАЗК направило до суду ще 30 адмінпротоколів стосовно нахабства чиновників

  Більшість адміністративних правопорушень стосуються недотримання вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при встановленні премій

  За рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції до суду направлено ще 30 протоколів про адміністративні порушення, більшість з яких стосуються недотримання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів при встановленні премій. Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

  "20 протоколів складено стосовно голови Матюшівської сільської ради Білоцерківського району Київської області Олександра Кознозія. Встановлено, що сільський голова не повідомив Національне агентство (ураховуючи перебування на посаді, яка не передбачає наявність безпосереднього керівника) про наявність у нього реального конфлікту інтересів, та підписував розпорядження про встановлення премій працівникам апарату сільської ради, якими преміював і себе. Такі правопорушення сільський голова вчиняв щомісяця протягом серпня 2016 року – травня 2017 року", – зазначено у повідомленні.

  Також було складено вісім протоколів на генерального директора Національного музею історії України у Другій світовій війні Івана Ковальчука, який "в умовах реального конфлікту інтересів неодноразово підписував накази про преміювання".

  "Директор музею, не повідомивши Міністерство культури як орган, до сфери управління якого належить музей, видавав накази про преміювання працівників, у тому числі і своєї дружини, яка працює на посаді заступника генерального директора музею", – зауважили в агентстві.

  Крім того, складено протоколи стосовно депутата Новокалинівської міської ради Самбірського району Львівської області Мар’яна Самардака, який "користуючись представницькими повноваженнями у власних приватних інтересах, не повідомив Національне агентство про реальний конфлікт інтересів та надіслав два депутатських звернення в інтересах своєї дружини до військової частини, де вона проходить військову службу".

  Як повідомляв 5.UA, Нацагентство з питань запобігання корупції направило до суду 14 протоколів про адміністративні правопорушення щодо очільника міста Бровари Київської області Ігоря Сапожка за виписування собі премій. 

  Попередній матеріал
  Світоліна успішно здолала росіянку Кузнєцову на тенісному турнірі у США
  Наступний матеріал
  З життя пішов дитячий автор Успенський, який подарував світові Чебурашку та Кота Матроскіна

  НАЗК перевірило декларації дев'яти високопосадовців: подробиці

  У НАЗК розповіли, чому внесли припис Авакову

  У мережі з'явився фейковий сайт НАЗК

  Екс-голову НАЗК Корчак призначили на нову посаду

  Гройсман анонсує скасування премій для співробітників держкомпаній

  Кошти за пацієнтом "ходять" нерівномірно: Зубко розповів про коефіцієнти для категорій пацієнтів