голова НАЗК Наталія Корчак
голова НАЗК Наталія Корчак
5 канал

Екс-голову НАЗК Корчак призначили на нову посаду

  Тепер Корчак – уповноважена особа з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків

  Екс-голову Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталію Корчак, а нині – члена НАЗК, визначено уповноваженою особою з питань гендерної рівності.

  Про це інформує прес-служба НАЗК у Facebook.

  "Наталію Корчак, члена Національного агентства з питань запобігання корупції, визначено уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі в Національному агентстві з питань запобігання корупції", – ідеться в повідомленні.

  Як зазначається, відповідно до закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", уповноважені особи (координатори), на яких покладено функції щодо забезпечення рівності прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі, у межах своїх повноважень організовують роботу відповідних органів виконавчої влади в напрямі урахування принципу рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у відповідній сфері діяльності.

  Окрім того, на уповноважених покладені функції проведення аналізу стану забезпечення гендерної рівності, координації заходів у сфері запобігання та протидії насильству за ознакою статі та моніторингу їх реалізації, здійснення постійної інформаційно-пропагандистської діяльності щодо ліквідації всіх форм дискримінації за ознакою статі тощо.

  Нагадаємо, 26 березня Корчак оголосила про закінчення терміну її повноважень на посаді глави НАЗК. Її пост зайняв Олександр Мангул.

  Попередній матеріал
  Експорт української продукції до країн ЄС перевищив 40%
  Наступний матеріал
  Чинні санкції проти РФ не працюють, розробляють нові обмеження – сенатор США

  Поліграф не надуриш: несподівані "скелети в шафах" кандидатів у ДБР

  Президент звільнив з посади свого позаштатного помічника

  Нардепа-"опоблоківця" Новинського внесли до бази "Миротворця"

  "Демонструє свою слабкість": Клімкін назвав жалюгідною відповідь Росії на Кримську декларацію США

  Порошенко: Доктрина "русского мира" народилася в люксових келіях ієрархів РПЦ

  У Словаччині вимагають вислати російського дипломата через скандальне висловлювання щодо посла України