5 канал

НАЗК проведе повну перевірку е-декларацій 220 чиновників

  НАЗК розглянуло підстави для проведення повної перевірки декларацій за інформацією з 376 звернень

  Національне агентство з питань запобігання корупції станом на серпень 2017 року ухвалило рішення про проведення повної перевірки декларацій 220 чиновників за 2015 та 2016 роки. Про це йдеться на сайті антикорупційного відомства. Як зазначається, НАЗК станом на серпень поточного року розглянуло інформацію з 376 звернень, отриманих від фізичних чи юридичних осіб, із засобів масової інформації та інших джерел.

  "На підставі цієї інформації НАЗК прийняло рішення про проведення повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, щодо 220 суб'єктів декларування та поданих ними 265 декларацій за 2015/2016 роки", – йдеться в повідомленні.

  У НАЗК зауважили, що за результатами розгляду інформації у зверненнях прийняті рішення про відмову у проведенні повної перевірки щодо 156 суб'єктів декларування. Також зазначається, що рішеннями антикорупційного відомства про результати повної перевірки декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, зокрема встановлюється достовірність чи недостовірність зазначених у е-деклараціях відомостей.

  "У першому випадку рішення надсилаються декларанту для ознайомлення. У разі виявлення недостовірних відомостей НАЗК повідомляє про це декларанта та керівника органу, де працює декларант. Також, якщо дії не передбачають адміністративної або кримінальної відповідальності, НАЗК вносить припис або направляє матеріали справи до спеціальних уповноважених органів у сфері протидії корупції: НАБУ, ГПУ, МВС. За своїм окремим рішенням НАЗК складає та направляє до суду протоколи про адміністративні правопорушення", – пояснили у відомстві.

  Як повідомляв 5.UA, заступник голови НАЗК оскаржить рішення суду про притягнення його до відповідальності за корупцію.

  Попередній матеріал
  На Одещині затримано молдованина, якого Інтерпол шукає за торгівлю людьми
  Наступний матеріал
  Махінації із харчами та військовим майном: У Міноборони виявили мільйонні розтрати у 24-й бригаді

  Запізнився без поважних причин: НАЗК подало до суду через невчасну е-декларацію депутата

  Повна перевірка: НАЗК вирішило взятися за е-декларації Тимошенко

  Е-декларування: НАБУ оголосило підозру екс-голові міського суду Луганщини

  Заступник голови НАЗК оскаржить рішення суду про притягнення його до відповідальності за корупцію

  Cуд через корупційні правопорушення оштрафував заступника голови НАЗК

  Експерт: Перевірка міністра Данилюка – незаконна