Викриття конвертаційного центру
Викриття конвертаційного центру politeka.net

Cуд через корупційні правопорушення оштрафував заступника голови НАЗК

Заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького забов’язали сплатити 6 800 грн штрафу

Дніпровський райсуд Києва притягнув до адміністративної відповідальності за корупційні правопорушення і наклав штраф у сумі 6800 грн на заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Руслана Радецького. Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

"Рішенням Дніпровського районного суду міста Києва 02.08.2017 Радецького Р.С. притягнуто до відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією, та накладено стягнення у вигляді штрафу в сумі 6800 гривень", – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що Генеральною прокуратурою України забезпечувалася участь у судовому розгляді адміністративної справи відповідно до протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, відносно заступника голови Національного агентства з питань запобігання корупції Радецького за частинами 1 та 2 статті 172-7 КУпАП (неповідомлення та вчинення дій в умовах реального конфлікту інтересів).

Протоколи складено уповноваженим органом – Департаментом захисту економіки Національної поліції України.

Перше судове засідання Дніпровського районного суду міста Києва у цій справі відбулося 24 липня, тоді було заслухано позицію сторін і за клопотанням адвоката Радецького допитано свідка Руслана Рябошапку.

Після цього прокуратура заявила клопотання про виклик та допит у судовому засіданні, яке відбулося 2 серпня, автора скарги до поліції на дії Радецького – керівника Департаменту моніторингу дотримання законодавства про конфлікт інтересів та інших обмежень щодо запобігання корупції НАЗК Олександра Писаренка.

На хабарі погорів один з начальників одеських рятувальників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Систематичний хабарник: СБУ "на гарячому" спіймала одного із керівників ДСНС Одеси
Наступний матеріал
14 років тюрми за "госізмєну": Бойовики ув’язнили Луганського блогера за проукраїнську позицію