Лабораторія
Лабораторія Shutterstock

Науковці виявили нову мутацію коронавірусу, яка небезпечніша за штам "Дельта"

  Читайте по-русски
  На даний момент невідомо, яким чином нова мутація впливає на поведінку коронавірусу

  У Великій Британії виявили мутацію коронавірусу AY.4.2, яка може бути на більш ніж 10% заразнішою за вірус штаму "Дельта". Про це повідомляє Bussines Insider.

  За даними науковців, нова мутація коронавірусу є підтипом штаму "Дельта", але при цьому від неї останнім часом інфікується більше людей. Станом на кінець вересня, 6% всіх інфікованих мали саме AY.4.2. Однак точно оцінити кількість хворих людей складно через те, що на той момент було важко секвенувати мутацію.

  "Ми повинні працювати над більш швидкою характеристикою цих і інших нових варіантів. У нас є інструменти", – сказав доктор Скотт Готтліб.

  Також він додав, що потрібно негайно почати досліджувати нову мутацію. Підкреслюється, що AY.4.2 – це єдиний підтип штаму "Дельта", який неухильно поширюється, що може говорити про його переваги над "Дельтою". При цьому дослідники виявили нову мутацію поки тільки в декількох країнах крім Британії – це США і Данія.

  На даний момент невідомо, яким чином мутація впливає на поведінку коронавірусу. Всього у штаму "Дельта" є 56 мутацій, щомісяця їх кількість збільшується удвічі.

  Нагадаємо, що за даними статистичного ресурсу Worldometers, станом на 18 жовтня за кількістю нових випадків COVID-19 Україна посіла 9 місце у світі та 4 – серед країн Європи.

  Попередній матеріал
  У МОЗ показали моторошні кадри з хворими на COVID-19
  Наступний матеріал
  Призначення Корнієнка та закон про олігархів – як минув день у Раді
  Loading...