'Інтеру' червону картку
'Інтеру' червону картку 5 канал

Нацрада з питань ТБ і радіомовлення вкотре не зібрала кворуму

Зібратися Нацрада не може вже більше як місяць – хоча мають розглянути результати перевірок телеканала "Інтер" та "1+1"

Нацрада з питань телебачення і радіомовлення – знову без кворуму. Засідання вкотре не відбулося. Не прийшли Олег Черниш та Ольга Герасим'юк. Про це обидва попередили. А Герасим'юк напередодні ще й написала заяву про відставку.

Зібратися Нацрада не може вже більше як місяць. На сьогоднішньому засіданні, як і на попередніх, Нацрада мала би розглянути результати перевірок телеканала "Інтер" та "1+1". Вони показали радянські фільми за участі акторів, які перебувають у переліку осіб, які є загрозою нацбезці країни. Крім того, в порядку денному – питання щодо продовження ліцензій телеканалам.

"На жаль, наші намагання зробити так, щоб кворум відбувся – вони не призвели до позитивного успіху. Два члени Нацради – Ольга Герасим'юк і Олег Черниш – повідомили, що вони не будуть на засіданні. Але при цьому не надали офіційних заяв, які були би підставою для відміни засідання", – зазначив голова Національної Ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко.

Наступного тижня Нацрада планує провести відразу два засідання. І вже у вівторок, 3-го липня, розглянути заяву про звільнення першого заступника голови Ольги Герасим'юк.

Водночас під стінами Нацради активісти влаштували мітинг із вимогою забрати ліцензію в телеканала "Інтер". Із собою принесли футбольний м'яч, облитий червоною фарбою – на знак протесту проти трансляцій телеканалом чемпіонату світу з футболу, що триває в Росії. Від Нацради активісти вимагали зробити об'єктивну перевірку телеканала, а також опублікувати результати моніторингу ефіру від 9-го травня.

"Телеканал "Інтер" систематично транслює постулати російської пропаганди в Україні. Цим телеканалом володіють російські олігархи Фірташ та Льовочкін. Цей телеканал лише цього року пов'язаний із низкою скандалів – транслював 9-го травня концерт "Победа одна на всех", де чітко простежуються меседжі російської пропаганди", – пояснив керівник штабу всеукраїнської мережі "Вільні люди" Дмитро Жмайло.

Попередній матеріал
Гройсман у Данії закликав ЄС не допустити реалізації проекту Nord Stream-2
Наступний матеріал
Ексклюзивне інтерв'ю Ахтема Сеітаблаєва: як Голлівуд допомагає знімати кіно в Україні – відео

Забрати в "Інтера" ліцензію: активісти пікетують Нацраду

Кухар, бармен, мафіозі: як пес незадоволено виліз із ванни – і зробився мемом

На Дніпропетровщині СБУ викрила мережу антиукраїнських інтернет-провокаторів

На Донеччині викрили інтернет-пропагандиста "русского міра"

Перше оновлення за 14 років: представлено новий протокол Wi-Fi

"Класична пропаганда, що це не чай, а кава – вже не працює": як Кремль змінив "інформаційну" тактику