Роман Головенко
Роман Головенко 5 канал

Скандальний концерт до 9-го травня: яке покарання чекає на "Інтер"

Телеканали треба моніторити не на "червоні дати", а постійно, наголосив експерт

Трансляція концерту телеканалу "Інтер" до Дня перемоги, в якому була використана російська пропаганда фашизму в Україні, спричинила справжній скандал. Зважаючи на суспільний резонанс, Нацрада з питань телебачення і радіомовлення позапланово перевірила мовника. 

Про те, як можуть покарати "Інтер", в ефірі "Інформаційного дня" на "5 каналі" розповів заступник виконавчого директора Інституту масової інформації Роман Головенко.

"Може загрожувати або попередження, або штраф, залежно від того, чи були санкції на "Інтері" до цього. Здається, не було. Відповідно, тоді попередження ймовірніше буде", – зазначив експерт.

Водночас, він додав: телеканали треба моніторити не тільки на "червоні дати", а постійно. Тільки так, переконаний Головенко, можна побачити справжню політику мовника.

"Але я би все-таки схилявся до того, що треба комплексно розглядати редакційну політику – переглядати новини, дивитися, що відбувається на концертах. І якщо брати окремі якісь епізоди, можливо, вони не будуть здаватися такими "аж-аж", але коли дивишся систематично, якщо постійно з'являється одна політсила, то це вже не є нейтральний телеканал. Він пропагує інтереси, і фактично це вже є реклама тієї політсили", – зазначає заступник виконавчого директора Інституту масової інформації.

Продовження бесіди дивіться у відео:

Як інформував 5.UA, 9 травня телеканал "Інтер" транслював святковий концерт, в якому була використана російська пропаганда фашизму в Україні. У мережі також з’явилося відео епізоду "святкового концерту з нагоди Дня перемоги", в якому один з ведучих, Андрій Доманський, виголошує промову в стилі російської пропаганди. 11 травня Нацрада з питань телебачення та радіомовлення призначила позапланову перевірку телеканалу "Інтер".

Попередній матеріал
Невинні пригоди українців в Італії у проекті "Винна карта" на "5 каналі"
Наступний матеріал
Пограбування магазину в Києві: суд виніс вирок сину нардепа Попова
Loading...