"Наслідили": в НАБУ назвали топ-5 улюблених країн для українських корупціонерів

Саме до цих країн найбільше доводиться звертатися детективам Антикорупційного бюро

У Національному антикорупційному бюро назвали топ-5 країн, в яких українські корупціонери залишили свій слід, тож саме до цих країн найчастіше зверталося НАБУ в ході розслідування різноманітних схем. Ідеться про Латвію, Кіпр, Австрію, Велику Британію та Швейцарію, повідомляє прес-служба Бюро. 

"Задля викриття українських топ-корупціонерів НАБУ скерувало 300 запитів до 57 країн світу. 130 із них – виконано. Латвія, Кіпр, Австрія, Велика Британія та Швейцарія – топ-5 країн, де українські корупціонери залишили свій слід і до компетентних органів яких НАБУ зверталося найчастіше", – зазначено у повідомленні.

Рекордсменом за кількістю запитів, скерованих НАБУ до інших держав, є справа із заволодіння коштами ДП "Східний гірничо-збагачувальний комбінат" (53 запити) та ДП "Об’єднана гірничо-хімічна компанія" (19 запитів).

Також стало відомо, що представники НАБУ протягом 14-15 березня навідалися з ознайомчим візитом до Євроюсту (Європейської організації з питань юстиції), що розташований у Гаазі. У ході візиту фахівці НАБУ та Євроюсту обговорили надання взаємної правової допомоги у кримінальних провадженнях, а також "особливості двосторонньої взаємодії з національними представниками держав, із якими НАБУ співпрацює найчастіше".

Нагадаємо, в лютому цьогоріч очільник Антикорупційного бюро Артем Ситник звітував про роботу відомства, пишався успіхами детективів та говорив про тиск на працівників НАБУ. Про що говорив – дивіться і читайте за посиланням

Дивіться також фотогалерею за темою: 

На хабарі погорів один з начальників одеських рятувальників – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Росія вважає війну на Донбасі першим етапом війни з НАТО – Президент
Наступний матеріал
В окупованому Криму лишилася одна українська школа, предмет "українська" – не вивчають