Суддя Олексій Буран
Суддя Олексій Буран odnako.su

Стріляв у детективів НАБУ: суд відпустив одіозного суддю під домашній арешт

Чоловік каже, що переплутав працівників НАБУ із грабіжниками, тому й відкрив стрілянину

Миколаївський суд відпустив під домашній арешт одеського суддю-хабарника Олексія Бурана, який стріляв у детективів НАБУ. 

Обвинувачі наполягали на триманні Бурана під вартою, через те, що на волі він зможе впливати на свідків. Проте Заводський райсуд змінив запобіжний захід на цілодобовий домашній арешт із зобов'язанням носити електронний браслет стеження.

Також суд змусив підозрюваного здати закордонний паспорт. Сам Олексій Буран поводився в суді зухвало, із пресою спілкуватися  відмовився.

"Фактично, сьогодні Буран Олексій Миколайович відбуває покарання, яке не доведене. Фактично порушується основний конституційний принцип – презумпція невинуватості", – заявляє адвокат підозрюваного Мар’яна Голотова.

"Ми вважаємо, що Буран Олексій Миколайович зможе вчиняти певні дії, які не будуть законними, чи переховуватиметься від органів досудового розслідування, чи в інший спосіб створюватиме докази своєї невинуватості", – відповідає прокурор Тарас Щербай.

Нагадаємо, одеського суддю Олексія Бурана детективи НАБУ обвинувачують в отриманні хабара у півмільйона гривень за винесення необхідного рішення у справі про стягнення боргу. Під час спроби затримання наприкінці березня 2016 року Буран чинив опір оперативним працівникам, стріляючи на ураження. Після цього Верховна Рада дала згоду на затримання та арешт Бурана. Затримали його просто у будівлі парламенту, куди він прийшов надати пояснення. Заявив, що переплутав працівників НАБУ із грабіжниками. У СІЗО суддя провів 22 місяці.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Високопосадовець ДФС Житомира отримав хабар у "Віснику податкової служби" – фотогалерея

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Сироїд: Ухвалення змін до закону про "бандеризм" є рішенням з юридичними наслідками для українців
Наступний матеріал
"У нас є два шляхи" – Сироїд розповіла, як Україна має реагувати на польський закон про "бандеризм"
Loading...