14-та мехбригаді імені князя Романа Великого
14-та мехбригаді імені князя Романа Великого 5 канал

Народженій і загартованій у боях: 14-й мехбригаді президент надав ім'я князя Романа Великого – репортаж

Читайте по-русски
14-та механізована була сформована у грудні 2014-го. Багато бійців підрозділу брали учать у звільненні Лисичанська, Сєвєродонецька, Мар'їнки та Красногорівки

Відтепер 14-та механізована бригада носитиме ім'я князя Романа Великого. У понеділок президент присвоїв почесне найменування, а у вівторок до підрозділу, який нині тримає оборону на Луганщині, вносять бойовий прапор зі стрічкою почесного імені.

"Я рахую, що це достойне найменування для військової частини. Тим паче, що князь Роман, він військовий і політичний діяч", – зауважує командир мехбригади Сергій Войченко.

З нагоди отримання почесного звання в бригаді урочисте шикування. Вшановують і полеглих у боях побратимів. Потім військовослужбовці отримують відзнаки та нагороди. Олену нагороджують почесним знаком підрозділу.

Жінка – старша медична сестра евакуаційного відділення. У бригаді служить 4-й рік. Каже, за цей час разом із побратимами довелося чимало пережити.

"Їдеш у машині і молишся, не те, що їдеш і думаєш, ой треба-треба. А їдеш і думаєш, дай Боже спасти, дай Боже спасти", – розповідає захисниця Олена.

З першого дня заснування бригади в її лавах Віталій. До того 4 роки відслужив у 51-й, на базі якої і сформували 14-у. Тут служать його батьки, тут познайомився і з майбутньою дружиною.

"Навіть доця моя і то побувала в зоні бойових дій. Дружина поїхала, ще не знала, що вона вагітна. У мене гордість за те, що я служу в цій бригаді, що моя сім’я тут служить. Дружній колектив, хороші люди. В усій бригаді, як на відбір", – наголошує армієць Віталій.

14-та механізована була сформована у грудні 2014-го. Багато бійців підрозділу брали учать у звільненні Лисичанська, Сєвєродонецька, Мар'їнки та Красногорівки. У попередні ротації підрозділ обороняв Станицю Луганську, Щастя та Попасну. Нині тримають оборону вздовж Бахмутської траси.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, Луганська обл, "5 канал"

Пройшли випробування нової високоефективної української зброї та військової техніки

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Перед кожним судом "ПриватБанк" збільшує запаси готівки – голова банку
Наступний матеріал
Ані відведення військ, ані повернення бранців: завершилося засідання ТКГ у Мінську
Loading...

Доба на Донбасі: ворог цілив зі 120-мм мінометів та БМП

"Копають і провокують": захисники Щастя розповіли, чим займаються російські окупанти – репортаж з передової

Окупанти не відступають: на Донбасі ворог гатить зі 120 мм мінометів – армійця ЗСУ поранено

Буквально повертають життя пораненим бійцям: в лікарні ім. Мечникова провели День донора – сюжет

Загострення ситуації на Донбасі: 41 обстріл, один армієць ЗСУ загинув

Як захисники Попасної реагують на узгодження "формули Штайнмаєра" – репортаж з передової