zn.ua

Нардепи ухвалили закон про Фонд енергоефективності

  Фінансуватимуть фонд з держбюджету та за рахунок грантів

  У четвер, 8 червня, Верховна Рада ухвалила в цілому законопроект про Фонд енергоефективності. Відповідне рішення підтримали 278 народних депутатів, передає "Укрінформ".

  Як стало відомо, закон визначає правові, економічні та організаційні засади утворення та діяльності Фонду енергоефективності.

  "Фонд енергоефективності утворюється з метою підтримки ініціатив щодо енергоефективності, впровадження інструментів стимулювання і підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергетичної ефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, з урахуванням національного плану щодо енергетичної ефективності, зменшення викидів двоокису вуглецю з метою виконання Паризької угоди, впровадження acquis communautaire Європейського Союзу та Договору про заснування Енергетичного Співтовариства, забезпечення дотримання Україною міжнародних зобов'язань у сфері енергоефективності", – йдеться в документі.

  Крім того, зазначається, що річний бюджет Фонду формується за рахунок бюджету та коштів, які Фонд отримує як гранти або залучає в інший спосіб з будь-яких інших джерел, не заборонених законодавством.

  Також стало відомо, що Кабмін може збільшити статутний капітал Фонду або надати Фонду додаткову державну підтримку з Державного бюджету України з урахуванням вимог бюджетного законодавства.

  Нагадаємо, раніше Президент України Петро Порошенко підписав закон про ринок електроенергії.

  Попередній матеріал
  У вишиванці і в гарному настрої: Осмаєва виписали з лікарні
  Наступний матеріал
  Україна має жорстко контролювати вивезення стратегічної сировини – Давидюк
  Loading...

  Газовий хаб та альтернативна енергія: як світ долає залежність від "Газпрому"

  "Де гроші, Зін?": "Київенерго" заборгував "Нафтогазу" 4,2 млрд грн

  Кабмін продовжив надзвичайні заходи на ринку електроенергії