Прокуратура Черкаської області

Україна має жорстко контролювати вивезення стратегічної сировини – Давидюк

  Захист власних інтересів має стати запорукою добробуту держави, переконаний експерт

  Запорукою успішної економічної євроінтеграції має стати розумний протекціонізм, а не меншовартість. Прикладом цього є країни-члени ЄС, які в основу всіх домовленостей ставлять власні торговельні та економічні інтереси. На цьому наголосив директор аналітичного центру "Політика" Микола Давидюк.

  Саме так він коментує дискусію щодо необхідності законодавчих обмежень на вивезення з України лісу-кругляку та брухту чорних металів.

  "Захист внутрішнього ринку від безконтрольного вивезення стратегічної сировини - міжнародна практика. Можливо, зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку не звучить в парламенті так пафосно і не віщує покращення персонального фінансового стану окремих депутатів, проте, за такими рішеннями стоять сотні тисяч українських робочих місць та доля галузі", - відзначає Давидюк.

  За його словами, загального добробуту держави можна досягти саме на основі захисту власних інтересів, що поповнює держбюджет. "А в дискусії із партнерами та відстоюванні власної позиції, з'являється повага та викристалізовується взаємовигідна співпраця", - переконаний експерт.

  Зауважимо, що у вересні торік Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №3868, що встановлює додаткові мита на вивіз брухту чорних металів.

  Попередній матеріал
  Нардепи ухвалили закон про Фонд енергоефективності
  Наступний матеріал
  ЄС планує створити Європейську прокуратуру – 20 країн уже підтримали ініціативу
  Теги:
  Loading...

  Мільярди гривень збитків: у Держлісагентстві розповіли про втрати від "тіньових" схем із лісом

  Аферист вимагав $70 тис. за працевлаштування на посаду голови Держагентства лісових ресурсів

  На Закарпатті влаштували змагання лісорубів