Роман Сініцин
Роман Сініцин 5 канал

Наказ про атестацію був написаний так, щоб вона не відбулася – ексучасник атестаційних комісій Нацполіції

Читайте по-русски
Переважна більшість колишніх міліціонерів відновилася на посадах, наголосив Роман Сініцин

Громадський активіст, волонтер та ексучасник атестаційних комісій Нацполіції Роман Сініцин у програмі "Є СЕНС" на "5 каналі" розповів про реформу поліції.

"Не можна зробити якусь фрагментовану реформу тільки на основі патрульної поліції. Патрульна поліція – це тільки вулиця. Затримали, привезли у відділок. А далі включається оперативний блок, слідчі, експерти. А це все старі кадри. Ті самі міліціонери. Атестації по суті не було. Хоча я особисто брав участь у цьому процесі десь пів року. Переважна більшість відновилась по судах. Атестація – це така величезна профанація", – сказав Сініцин.

Він додав: "Готували внутрішні накази по атестації юридичні департаменти Нацполіції, у яких кадри лишилися ще з часів Захарченка. Вони прекрасно розуміли, що вони роблять. Ми це теж зрозуміли на якомусь етапі. Що будуть адміністративні суди поновлювати звільнених або понижених співробітників. Ми з цим питанням приходили до Деконаідзе три-чотири рази і казали, що є юридична проблема. Вона казала: "Ми все виправимо, потім ще раз звільнимо".

"Це величезні втрати для бюджету. Всі відновлені правоохоронці отримали компенсацію. Люди отримували по пів мільйона гривень. Процес (атестації, – ред.) був дуже кривим. Не було аудіо- і відео-фіксацій цих співбесід. Співробітники приходили в суди і казали, що їх принижували майданівці. Довести зворотнє ми не могли. Мені важко оцінити, чому толерували юридичні факапи на перших же етапах. Фактично наказ про атестацію був прописаний так, щоб атестація не відбулася", – резюмував активіст.

Повне відео розмови дивіться за посиланням:

Як повідомляв 5.ua, нещодавно в Нацполіції з'явився Департамент захисту інтересів суспільства й держави. Інформація про його структуру, кількісний склад, функції і повноваження є засекреченою від суспільства.

Попередній матеріал
Міст Метро перекрили через повідомлення про мінування: що відомо – включення з місця події
Наступний матеріал
Масове закриття тубдиспансерів на Львівщині: в чому причина і як реагують медики – сюжет
Loading...

Стало відомо ім'я нового керівника поліції Вінниччини: чому місцеві волонтери та ветерани протестують

"Ви взяли не того": ексклюзивне інтерв'ю першого заґратованого за стрілянину в Броварах

Про антимусорську революцію та очікування "Врадіївки 2.0" – Роман Сініцин у програмі "Є СЕНС"

Спецоперація через стрілянину у Броварах: у двох областях затримали учасників розбірок

Через стрілянину у Броварах ввели план "Перехоплення" – поліція шукає 5 автівок

У Вінниці звільнили голову обласної поліції та його заступника: ЗМІ пов'язують це зі стріляниною у Броварах