Схема руху підозрюваних, справа Шеремета
Схема руху підозрюваних, справа Шеремета Слідство.Інфо

"Аби вписати у свою версію": поліція змінила маршрут руху підозрюваних у справі Шеремета – ЗМІ

Читайте по-русски
Відео з камер спостереження спростовує маршрут руху підозрюваних, вказаний у тексті нової підозри

Слідчі Нацполіції, які займаються розслідуванням убивства журналіста Павла Шеремета, змінили маршрут руху чоловіка та жінки, які підкладали вибухівку під авто жертви, щоб версія правоохоронців мала більш переконливий вигляд.

Про таке заявляють журналісти проекту "Слідство. Інфо".

Як стало відомо, у тексті нової підозри, яку отримали троє підозрюваних у вбивстві (Андрій Антоненко, Юлія Кузьменко та Яна Дугарь), вказано таке:

"Після цього Кузьменко та Антоненко залишили місце паркування автомобіля Шеремета П.Г. (…) в подальшому через двори повернулися на вул. О. Гончара, де через провулок Чеховський звернули у квартал між вулицями Бульварно-Кудрявська і Гончара".

А от журналісти "Слідства.Інфо" продемонстрували відео з камер спостереження, яке підтверджує, що маршрут підозрюваних не збігається з описаним у документі. На відео добре видно, що жінка та чоловік, які підкладали вибухівку під авто, пішли далі.

Таке ж відео з відповідною схемою руху підозрюваних чоловіка та жінки було продемонстровано під час брифінгу чільника МВС Арсена Авакова у грудні 2019 року. Тоді Аваков саме оголосив про нові затримання у справі Шеремета. 

Журналісти припускають, що правоохоронці "скоротили" маршрут для того, щоб версія про те, що чоловік і жінка, які підкладали вибухівку під машину Павла Шеремета, повернулися у будинок на вул Гончара, 28Б, була більш вірогідною. Саме у будинку на Гончара, за версією поліції, на той час мешкав музикант і підозрюваний у вбивстві Андрій Антоненко. Він, до слова, це заперечує.

Зауважимо також, що квартал, у якому сталося вбивство, – старої забудови. Багато вулиць та дворів прохідні наскрізь. Однак раніше ані журналісти, ані поліція не демонстрували відео, яке підтверджувало б, що підозрювані "через двори повернулися на вул. О.Гончара", як зазначається в тексті підозри.

Як повідомляв 5.UA, у грудні 2019 року правоохоронці затримали трьох підозрюваних у вбивстві: лікарку й волонтерку Юлію Кузьменко, музиканта Андрія Антоненка і військову медсестру Яну Дугарь. За версією слідства, Дугарь фотографувала камери напередодні вбивства, Кузьменко закладала вибухівку під авто разом із Антоненком, який також фігурує як організатор. 

Попередній матеріал
Шанс зберегти родину: як волонтери на Харківщині допомагають сім'ям, які опинилися у скруті
Наступний матеріал
Один з лідерів ВО "Свобода": "Бажаю Зеленському схаменутися і почати об'єднувати Україну"
Loading...