Евакуювали пенсіонерів з Авдіївки 5 канал

"Найголовніше - коли не чути розривів": з Авдіївки вивезли кількадесят пенсіонерів

Наразі їм надають психологічну допомогу в інтернаті для людей похилого віку

Із прифронтової Авдіївки вивезли два десятки пенсіонерів. Їх перевезли до спеціалізованого інтернату для людей похилого віку у Білицькому, повідомляє "5 канал".

Попри це, старенькі зазнали чималого стресу, адже везли їх мало не під обстрілами.

Надія Голубова ледве оговтується від стресу, пережитого під час дороги з Авдіївки. Машини виїжджали під розриви артилерійських снарядів. Жінка розповідає, це вже друга для неї евакуація. Вперше 2014 року вона тікала з-під обстрілів у Донецьку.

"Страшно. Коли гримить, стріляють. По один бік їхали військові машини, по інший – таке було, гармата бовталась, заважала автобусу їхати. Проте ми вибралися", - розповідає мешканка Авдіївки Надія Голубова.

Про жахи евакуації та війни на "передку" розповідають й інші пенсіонери, хто уже покинув Авдіївку. Наразі усіх евакуйованих поселили до спеціалізованого інтернату для людей похилого віку. З ними вже працюють психологи.

"Вони і досі чують відгук, звуки стрілянини. Стан – емоційно нестабільний. Сльози, агресія. Так трапилося, що ці люди ні у чому не повинні. Дуже важливо поговорити, тримати за руку", - каже психолог Білицького інтернату для людей похилого віку Анжела Бойко.

 

У Білицькому інтернаті, окрім проживання, новим мешканцям обіцяють чотириразове харчування та медичне обслуговування, але старенькі кажуть - найголовніше тут не чути розривів снарядів.

Микита Луцький, Сергій Запорізький, Донецька область, "5 канал"

Попередній матеріал
Бійцю АТО вживили перший український імплант колінного суглобу: Фронтовик ще й затанцював
Наступний матеріал
Мобільний додаток б'є усі рекорди: Українці розробили програму для людей з вадами слуху
Loading...

Авдіївка очами цивільних: місцеві відправляють дітей подалі від обстрілів

"Сьогоднішня Авдіївка нагадує Сталінград": армійці про ситуацію в Авдіївці

З Авдіївки евакуювали майже 150 осіб, більшість із яких – діти